Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért viselkedik néhány férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik néhány férfi úgy, mintha az orgazmust nem lehetne visszatartani?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést láttam itt az elmúlt évtizedben, amiben úgy írnak a férfiak, mintha fogalmuk sem lenne arról, vajon mit tehetnének, hogy ne csak 2 percig bírják a szexet.


Úgy írnak, mintha valami gépek lennének, akik amint bedugták, kötelező alapon megállás nélkül kéne csinálniuk. Miért?



2023. júl. 17. 23:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Oké 10-es, tehát a korai magömlés egy abnormális állapot/betegség mint a fitymaszűkület?
2023. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, mindhárom abnormális állapot.
2023. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Oké, szóval akkor nekik ezt dobta a gép, fogadjuk el, hogy nem tehetnek róla.


Azért viszont csak ők tehetnek, hogy kezeltessék magukat (fitymaszűkület, korai magömlés stb stb nyilván a nőkre is igaz hasonló helyzetben, csak hogy példát mondjak: vaginizmus, és bizonyos szagok)

2023. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lásd: "Van, akinem fitymaszűkülete van vagy túl rövid a fitymaféke, és nem csináltatnak műtétet. Nekik csak egy egyszerű beavatkozásra lenne szükségük." Egyénként nekem is rövid a fitymafékem, azért is emeltem ki. Még nem mentem el orvoshoz, mert szerencsére javult annyit, hogy tudjak vele rendesen dugni. Szinte csak pozitív tapasztalatokat hallottam, de nálam jelenleg nem áll annyi a mérlegen, hogy műttessek.


Akinek korai magömlése van, az nem tehet róla, megpróbálhat tenni ellene. Sokszor cseszegetik őket, pedig ez egy betegség, ami folyamatos negatív visszacsatolást eredményezhet az életükben. Ha olyan egyszerű lenne megoldani, akkor senkinek nem lenne ilyen problémája.

2023. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pedig hidd el, hogy vannak rá gyógymódok! Főleg egy ilyen feminista világban.


A körömgombát mégkönnyebb kezelni, mégis sokan olyan igénytelenek hogy inkább rohad a lábuk és fertőzik a többieket is

2023. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!