Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk az baj ha a fékem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk az baj ha a fékem egy kicsit megsérült? Nektek sérült már meg van szakadt el?

Figyelt kérdés

Van egy kicsi “vágás” a fékemen ma este vettem észre, szerintem tegnap kicsit erősen húztam meg😅.

Egy picit vérzett is amikor hátrahúztam és megnéztem. Már nem vérzik meg nem is fáj csak ha nagyon lehúzom a bőrt.

Szerintetek el fog szakadni? Vagy el vékonyodott?

Nektek volt olyan hogy elszakadt? Olyankor mit kell csinálni vele?



2023. aug. 15. 23:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Privátban is lehet írni és kérlek a korotokat is írjatok le. 18
2023. aug. 15. 23:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fog elszakadni. "Elvékonyodni" pedig nem tud a fitymafék.
2023. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
2023. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha maszturbálásnál is berepedt, akkor nem lehet hogy rövid?

Ha elszakad, észre fogod venni, mert erős vérzéssel jár sajnos... Orvoshoz kell vele menni és megműtik. Utána nem lesz vele gondod.

2023. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer a barátnőm kiverte nekem és beszakadt hamar begyógyult.
2023. aug. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pár napot pihentetni kellene hogy begyógyuljon! Utána nézd meg, hogy hátrahúzásnál nem rövid-e. Ennek van látható jele. Írj nyugodtan ha akarsz.
2023. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fiúknak mi köze ehhez, búzás vagy?
2023. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Ilyenkor síkosító használata ajánlott
2023. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meggyogyul ne busulj. Elofordul a dolog bizony ha hevesebben hasznaljuk. Ha gyakori nalad akkor lehet h tul rovid, ilyenkor doki hamar megoldja.

Onnan tudod, hogy rovid, hogy ha a fitymat huzod hatra amin a makk moge ert azonnal huzza lefele azt is. Szerintem ha elso alkalom nalad akkor nincs gond. 31 f

2023. aug. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!