Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, szégyellnétek gyerekkori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szégyellnétek gyerekkori meztelen képeiteket osztálytársaitok előtt?

Figyelt kérdés
Volt egy középiskolai osztálytársam aki amikor mindenkiről kellett valami cuki gyerekkori képet hozni olyat hozott ami meztelen volt. Amúgy poén volt meg minden, meg ő tök lazán viccesen kezelte. Ti meg mernétek lépni, vagy nem éreznétek cinknek?
2023. okt. 17. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
én igen. Meg középiskolában gonoszak tudnak lenni a gyerekek. Jönne, hogy "azóta se nőtt, mi?" meg a hasonló ostobaságok. De egyébként is a család számára készültek ezek a képek.
2023. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Én mér azt sem értem ,hogy szerencsétlen gyereket miért kell pucéran fényképezgetni.
2023. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Én a teljesen babakori pucér képemet nem gondolom, hogy cikinek érezném. Abból tényleg még tippelni se lehet, hogy most milyen vagyok, hogy most milyen a testalkatom, és hacsak nincs eldeformálódva a fejem, akkor azt se, hogy jóképű vagyok e.

Arra tényleg - tudati síkon legalábbis - azt tudom mondani, hogy nem én vagyok, még öntudatra se ébredtem akkor. Még egy hányással az arcomon se lenne ciki, vagy szaros seggel - persze nyilván magamtól nem mutatnám meg - de érted miért lenne ciki, nem is emlékszem rá, nem én vagyok aki a képen van.

Egy politikust se lehet lemondásra kényszeríteni mert van egy kép róla, ahogy 3 hónaposan tök mindegy mi történik vele, mert azt a leghülyébb szavazó is tudja, hogy jelentéktelen a kvalitáda vagy szavahihetősége szempontjából. Bár azért a fidesz lehet ezt is meglépi majd sikeresen, végülis már kb semmin nem lepődök meg :D

2023. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen leszartam volna.
2023. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán nem érdekelne xD
2023. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szégyenlős
2023. okt. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy látják e vagy nem a régi képeimet.

Sőt, ha most is van rólam meztelen kép, vagy akarnának meztelenül látni, simán le vetkőzök előttük.

2023. okt. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem ebben nincs semmi, én is sinán vittem volna olyan képet magamról
2023. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!