Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért az a pasik első kérdése,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a pasik első kérdése,bármilyen internetes felületen,hogy szexre kapható vagyok-e? Nincs kint se képem,se semmi,és ki van írva,hogy barátkozni szeretnék,nem szexpartnert keresek..

Figyelt kérdés
Ennyire nem tartja senki tiszteletben a másik akaratát?Ha meg azt mondom,hogy ki van írva,hogy miért vagyok itt, akkor leqváznak..holott csak olvasni kellene azt a pár sort.
2023. okt. 19. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Mai világban mindenki dugni akar, az sem baj ha nő vagy.
2023. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ők meg szexelni akarnak és bepróbálkoznak.
2023. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem a problémádat, de megkérdezem, szexre kapható vagy? :D


Viccet félretéve...általában az adott platformra gondolom szex miatt regisztrálnak, de te teljesen mást keresel ott. Ez olyan mintha bemennék az autószerelőhöz, mert munkavédelmi ruhát keresek :) Nem a megfelelő helyen járok...

2023. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És? Ignoráld...

Nők is össze-vissza beállítanak mindent, aztán még sincs nagy jelentősége.

Matcheltem egy nővel, beállította hogy csak hosszútávú kapcsolatot keres. Erre az első 2 percben közölte hogy nem bánná ha most inkább nem komoly kapcsolat. És amikor próbáltam beszélgetni, ismerkedni, akkor leoltott hogy inkább ne, ha csak alkalmi... Szóval ennyit erről.

2023. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen internetes felületen? Hát ezt azért kicsit erősnek érzem. Mármint értem én, biztos vannak zakkant frusztrált hülyék még a random facebook főzőscsoportban is akik ha meglátnak egy nőt akkor kényszeresen és kéretlenül letámadják hogy dugunk-e. De azért közel sem ez a jellemző szerintem. Vagy ha kifejezetten ilyen "társkereső" csoportokra gondolsz, ott tényleg rengeteg a kiéhezett és primitív barom.

Szóval a legtisztább az lenne ha írnál pár példát, hol értek téged ezek az inzultusok "a pasik" által.

Illetve egy jótanács bár szerintem tudod te magad is, az ilyen primitívek ellen tényleg a tiltás a megfelelő, és elöbb utóbb elfogynak.

2023. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nettó általánosítás, soha nem kérdezem semmilyen felületen.
2023. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!