Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Értetek már meg valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értetek már meg valamilyen kínos helyzetet, hogy láthatóan felállt, amikor nem kellett volna? Pl tornán, kondi teremben, utazás alatt, osztályban…

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerencsere nem volt, vagy ha megis akkor pedig eltudtam takarni. Szoval olyan nem volt hogy egyertelmuen eszre lehetett venni hogy all a farkam
2023. okt. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Spontán a reptéren a secutity vizsgálat előtt.
2023. okt. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
strandon elaludtam és közbe merevedésem lett. A makkom ki is bújt a fürdőnaciból
2023. okt. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Strandon mindig.
2023. okt. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Sétáló utcán , ahol egy 3 fős lány társaság ment elém .

Az egyiknek a fenekére volt simulva a nadrág , a másikon ugyan úgy a rövid naci , ami alól ki kandikált a bugyi széle , még a harmadikon egy nagyon kis áttetsző miniszoknya volt , ami alól szintén kilátszott és át is látszott a fehér tanga .

Kő keményen állt a farkam , azt hittem rögtön el is sülök .

Aztán egy idő múlva az egyik lány hátranézett , s nagyon nevetni kezdett , majd a másik kettő is , én ekkor irányt váltottam inkább kínomban .

2023. okt. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Én megismerkedtem egy csajszival, ahogy dumáltunk, el is sültem, tök ciki volt, mert a nadrágom is foltos lett, szóval kívülről is látni, érezni lehetett, szerencsére a télikabát takarta, de nem ültem le, pedig megkért. :D

Azóta se kívántam mást úgy, ahogy őt, de hozzá kell tennem, hogy agyilag nem volt százas, nem illettünk össze, csak szexuálisan vonzódtam hozzá.

2023. okt. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Uszoda zuhanyzóban solszor állt már fel
2023. okt. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tornaórán, osztályteremben, munkahelyen is előfordult már.
2023. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rengetegszer, mindig próbàltam leplezni.
2023. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Órán,buszon,strandon,

zuhanyzáskor,olyan is volt hogy kirándulás közben.

2023. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!