Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Értetek már meg valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értetek már meg valamilyen kínos helyzetet, hogy láthatóan felállt, amikor nem kellett volna? Pl tornán, kondi teremben, utazás alatt, osztályban…

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 01:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Masszázson általában mindig merevedesem van, főleg mikor a belső combom van at gyúrva, de szerintem ez normális!
2023. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Suliba táncon. Volt egy rész ahol a fiúk széken ültek és a lányok egy pillanatra a lábunra ültek.

Próbán nem a lábamat ült hanem véletlenül az ölembe, és a tanár akkor állította le a zenét és kezdett el magyarázni én meg nyilván kemény lettem. Csak kínosan néztünk egymásra.

jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!