Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Második ujj már nem megy be....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második ujj már nem megy be. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. Volt már közöm fiúkhoz, de még szűz vagyok. Nem engedtem nekik mert nem voltam beléjük szerelmes és féltem a fájdalomtól is..

Előbb maszturbáltam, simogattam a csiklóm, benedvesedtem, de így is csak egy ujjam ment be.. amikor a másodikat akartam feszített körülötte, nagyon kellemetlen..

Mi lehet a baj velem?

Így biztos szűz maradok ha még két ujj sem megy be..



2023. okt. 24. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Hidd el be fog menni a pénisz, az én ex csajom is nagyon szűk volt, jól be kell nedvesíteni és minden rendben lesz. (Tisztesség mennyiségű és minőségű elő játékkal ha jól ki nyalnak és ügyesen ujjaznak.)


Örülj neki hogy jó szűk vagy azt szeretjük mi férfiak.

2023. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk szülni pont nem akarok.
2023. okt. 24. 20:42
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Nekem elég nagy a farkam, kb 15cm kerület, de még az is bement egy olyan lánynak, akinek alapból 1 ujj ment be, nagyon felizgulva is max 2(de volt hogy úgy is csak 1, bár olyankor nem tudtam betenni)

Egy átlagos farok be tud csusszani neked simán szerintem

2023. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Előjáték, testi és lelki ellazulás, kölcsönös bizalom kérdése.

Nem az fogja jelenteni a fő gondot, hogy mennyire vagy szűk, hanem hogy görcsölni fogsz és nem engeded el magad.

2023. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Epp azert nem megy be csak úgy hopp, mert szűz vagy. Majd egy farok után más lesz a szitu. És egy farokhoz más lesz a testi vagy is, és a tested reakciója. Feltéve ha lesz ilyen nálad. Az más kérdés. Sebaj, kell a világnak a precizios detaiista személyiség is. Korporatba epp jó leszel.
2023. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Elvileg két ujjal már a szűzhártya feszülhet és fájhat, de állítólag ujjazással ki is gyengíthető hogy annyira ne fájjon az első.


Állítólag a szüzesség elvesztése fáj. Kicsit ha jól csinálják, nagyon ha rosszul. 25 évesen szűznek lenni azért már kicsit aggasztó. A szexhez meg nem szerelem kell hanem vágy...

Sajna jól teletömik a fiatal lányok fejét a középkori ódivatú marhaságokkal és van aki 30 évesen is az igazit várja szűzen...


A szex mindig lelki kapcsolódás is. Szimpátia, kedvesség, szeretet, tisztelet, hála, bizalom, is kell a vágy mellé de a szerelem nem feltétel!

35F

2023. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szültem is, volt már kapcsolatom pasikkal, mégis 1 ujjat tudok befogadni.

Kettőnél már feszít, fáj. A farok simán bejünk, kellő izgatás után. Pedig vastagabb is és hosszabb is mint 2 ujj. (optimális esetben)

nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet az, hogy még ép a szűzhártyád és a 2. ujjad ezt feszíti, ez akar megrepedni?

Éreztél már olyat, hogy megrepedt a szűzhártyád és véreztél utána?

nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as: Még nem.
nov. 20. 16:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ezt nem érezted és nem volt kisebb-nagyobb vérzésed, akkor a 2. ujjat az ép szűzhártya miatt nem tudod bedugni. A szűzhártyán ui. van egy nyílás, amin keresztül távozik a menstruációs vér, ezért egy ujjadat bedughatod fájás nélkül.
nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!