Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Be szeretnék iratkozni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be szeretnék iratkozni egy jógatanfolyamra, csak folyamatosan merevedésem lesz, és mivel elég nagy, nagyon látványosan átlátszik a jóganadrág alatt. Próbálok feszulost felvenni h legalabb csak oldalra menjen. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz? Szóval így ne menjek jógázni? Vagy menjek nyugodtan? Nem tehetek erről. Főleg hogy már a körülöttem levő lányok illatától is feláll.

Az a kérdésem őszíntén hogy ettől perverznek néznek vagy nincs semmi gáz és természetes dolognak tekintik egy jógateremben?


2023. okt. 29. 10:49
A kérdező szavazást indított:
Nagyon gáz
Természetes dolog
13 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan. Annyi, hogy ha feljelentenek, akkor ne lepődj meg. Kiskorúak is szoktak lenn ilyen tanfolyamokon egyébként, csak mondom.
2023. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Első, az megvan, hogy egy férfi nem tehet erről? Nem lehet vele mit csinálni. Hol látszik, hol nem. Vágassam le? Ragasszam a lábaim közé szalaggal? Mit csináljak vele?
2023. okt. 29. 11:38
 3/13 A kérdező kommentje:
Amikor meg a csajnak az egész puncija látszik úgy húzza magára a leggingst meg picsa, cici kint azért nem jár feljelentés? Nekünk férfiaknak meg ez van. Őszíntén, mit csináljak vele? Vágassam le? Mert másképp nem tudom elrejteni...... köszi
2023. okt. 29. 11:45
 4/13 A kérdező kommentje:

Tehát ha mondjuk egy nő előttem jógázik és olyan leggingst vesz fel, amiben 3 részre választva az egész puncija kilátszik és esetleg még nő illata is van és nekem feláll tőle, akkor "ne lepődjek meg, ha feljelentenek?"


Én azt gondoltam elfogadóbb egy ilyen közösség és olyan válaszokat fogok kapni, hogy nem probléma, természetes dolog.....

2023. okt. 29. 11:53
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem természetes, hogy felnőtt férfiként egy vadidegen edzőruhás, legginges (amiből rohadtul nem látszik ki semmi, csak te képzeled be) nő látványára, illatára feláll. Te vagy degenerált, nem mindenki más. Mivel nyilván párkapcsolat kialakítására képtelen vagy, menj el prostikhoz. A jógázókat meg hagyd békén.
2023. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó, a feminista vértrollok légyszíves szálljanak le rólam. várom a többi választ!
2023. okt. 29. 12:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként írom hogy akinek ilyen problémái vannak nők körében, az ne menjen ilyen helyre csak kínos lesz az egész neki is és másoknak is. Nem írtad a korod de azért igazán edződhettél volna már akár nyarak alkalmával amikor egy szál semmiben vannak nők, vagy dobozban éled az életed?
2023. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
A jóga egy mocskolék démonikus keleti dolog, nem szabad belemenni! Sok köze van a mágiához háttérileg.
2023. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nincs meg az önkontroll, maximum az erdőbe menj az állatok közé, ott majd magadra találsz
2023. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kikaparom a szemed szivesen akkor nem lesz ilyen problema:))
2023. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!