Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rajtam kívül más is rühelli...

Rajtam kívül más is rühelli ezt az edzés kultúrát? Miért lesz nagyképű az aki folyamatosan edz?

Figyelt kérdés

Szeptember óta elég sokat edzettem és látszik rajtam az eredmény, amit nem szeretnék abbahagyni, de nyár óta sokkal szarabbul megy. Rosszabb a teljesítményem, normális esetben edzés után jobb a kedvem, nyár óta edzés után szarabb a kedvem és jobbak azok a napok mikor nem edzek. Eldöntöttem, hogy szeptemberig szüneteltetni fogom az edzést, addig próbálok egészségesen táplálkozni.

Tele van az internet olyan írásokkal, hogy ne hagyd abba nyáron, ha abbahagyod akkor egy gyenge szar alak van, nincs semmi kitartásod, puhány vagy és társai. Amikor ezeket írják nem leszek motiváltabb tőle, hogy igenis megmutatom, hogy én kemény csávó leszek, hanem a bicska nyílik ki a zsebembe és aki írja ezeket jól képen vágnám. Eleve a motivációs videókat sem értem, annál nagyobb giccses szart én még nem láttam. Hogy legyek motiváltabb attól, hogy berakok egy motivation workout videót ahol beraknak egy dark knight rises videójelenetet és hősies zenei aláfestést tesznek alá, kajak ettől legyek motiváltabb? Ne röhögtessenek már. :D

A legalja mindennek a bodybuilder.hu persze vannak benne hasznos írások, de az a cinizmus nagyképűség ami onnan árad hányinger. Ez az ami igazán zavar attól, hogy keményen edzel és baromi kockás vagy és nagy a karod, nem jogosít fel téged arra, hogy egy kivagyi barom legyél és másokat szégyeníts a teste miatt.


2023. júl. 12. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Neked a szociális médiában diktált trendi gyúrás baromsággal van problémád, nem az edzés (sport) kultúrával.
2023. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MadSeal ***** válasza:
64%

Elég kevés nagyképű testépítővel találkoztam eddig. BB-n meg főleg Bunny-nak van nagy képe, kvázi teljesítmény nélkül, de ő valószínűleg az élet minden területén ilyen, a személyes véleményét én hidegen hagynám.

Az hogy ,,gyenge,, vagy, vagy sem, mert abbahagyod, csak attól függ, hogy mik a céljaid. Ha szeretnél izmosodni, erősödni, de egy kis diszkomfort megakadályoz ebben, akkor ez nyilván egy gyengébb jellemre utal. Viszont ha neked nem érdeked (és nem pillanatnyi érdekre gondolok, hanem visszatérő, pl évről évre, hónapra hónapra visszatér), hogy izmosabb vagy erősebb legyél, csak jól esik néha edzegetni, akkor teljesen okés, ha akár hosszabb időre is abbahagyod az edzést, annyi minden más van még az életben, amit csinálni lehet, nem leszel attól puhány, ha nem teszel valami olyanért, ami hidegen hagy. Nyilván ez vonatkozik minden sportra és hobbira is, nem csak az edzésre.

2023. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem ez hobbi, szeretem csinálni, miért hagynám abba? Cikkeket pedig nem szoktam olvasni.

Nem ettől lesz valaki nagyképű.

2023. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, aki örömét leli benne, az csinálja, aki meg nem, az nyilván nem fogja. És azt se feledd el, hogy léteznek olyanok, akiket mindez nem érdekel, más elfoglaltságuk van. Utóbbi vagyok én is. Február óta nem foglalkozom edzéssel, mert meguntam, kiégtem, nem tartom jelentőségét, nem motivál a napokban, nincs hozzá kedvem, stb...
2023. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki nagyképű, hogy edz :D Aki nagyképű, az az edzés előtt is az volt. Pár ismerősömmel (3-an) kb. 10 éve járunk, és nem lettünk nagyképűek. De mi nem is fotózzuk magunkat, nem eszünk csodaporokat, nem ez az életünk, az egészség és a fittség miatt csináljuk. És nem nézünk ilyen hülye videókat és oldalakat.
2023. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én értem miről beszélsz én is így vagyok vele,lassan emiatt szégyellem hogy edzek!😀aki f.aszfej azt meg el kell engedni nem mindenki lesz intelligens,alázatos ember,aki meg feszengős fas az úgyis alja dolog,egy igazi testépítőnek nem kell feszülős póló sem,sem atléta hanem egy nagykabátban is látod mi a helyzet.Egyébként az első igazat írt csak sajnos ezáltal van általánosítva mindenki lassan mar aki edz
2023. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Érdekes amikor először mentem 1 éve random emberek jöttek oda hozzám , hogy látják , hogy most kezdtem és ha akarom segítenek és azóta nem egyel össze barátkoztam. Szerintem csak te jársz rossz közösségbe.
2023. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!