Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha folyamatosan töltve van az...

Ha folyamatosan töltve van az Airsoft mid-cap táram, akkor elromlik benne a rugó?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttem be őket, mindegyik teljesen dugig van, és ebben az állapotban ugyebár teljesen összevan nyomva a rugó. Ha még 1-2 napig nem lövöm el őket, károsodhat, gyengülhet a rugó a tárban, és ez vezethet később adagolási problémához? (például, hogy a tár a gyengült rugó miatt lassabban adagolja a bbt a fegyverbe, mint ahogy a hop-upba kerülne, ezért "hézagosan", kihagyásokkal lőne.)

2022. júl. 15. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
valódi lőfegyvernél is, igen.
2022. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem tesz jót a rugónak ha hosszú ideig van nyomás alatt.
2022. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem tesz jót neki szerintem jobban jársz ha max a játék előtti éjszaka töltöd be vagy aznap és akkor is csak annyit amennyire biztos szükség van
2022. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg veszíthet a rugó az erejéből ami a bb-ket tolja.


Egy jó pár évig én is minden játék után kiürítettem az összes táramat, és a játék előtt töltöttem be őket.

Aztán ez abba maradt lustaság miatt, és azóta nem ürítem ki őket, legtöbbször félig vagy tele vannak elrakva de érdekes módon még eddig egyiknek se lett adagolási gondja...


(többféle márkát használok és tényleg egyik se romlott el)


Persze fő az óvatosság

2022. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!