Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol tudnék belevágni a bdsm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék belevágni a bdsm világába ?

Figyelt kérdés

22 éves, sportos, biszex lány vagyok, nemrég ért véget egy kapcsolatom és most érzem úgy hogy eljött az ideje hogy kipróbáljam ami mindig is érdekelt picit.

De fogalmam sincs hogy erre hol lehet megbízható partnert/partnereket találni. Van erre külön oldal esetleg, vagy ilyen nagyobb társaság?


2023. okt. 29. 22:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Irj ha gondolod
2023. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
16%

Én minden sub partneremet ugyanúgy ismertem meg, mint ahogy bárki ismerkedik.

Bárban, munkahelyen, bárhol.


Eg, domináns férfin is látszik, hogy domináns, de 5 mondat beszélgetés után már szinte biztos.

Ahogy egy subot is ki lehet szűrni a többiek közül.

Én nem ajánlom a netes ismerkedést, mert 90+% kamu lesz akivel nem lesznek jó élményeid.


Én sem ismerkedek neten...

2023. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!