Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol tudnék belevágni a bdsm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék belevágni a bdsm világába ?

Figyelt kérdés

22 éves, sportos, biszex lány vagyok, nemrég ért véget egy kapcsolatom és most érzem úgy hogy eljött az ideje hogy kipróbáljam ami mindig is érdekelt picit.

De fogalmam sincs hogy erre hol lehet megbízható partnert/partnereket találni. Van erre külön oldal esetleg, vagy ilyen nagyobb társaság?


2023. okt. 29. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, ami érdekel, kipróbálnál?
2023. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

SMPixien szétnézhetsz, de ha sub vagy azt mondják elég híg ott a felhozatal kamu domokból.


Én 24 éves korom körül regeltem domináns férfiként, az elején nehezebben ment, de fogtam ki onnan pár jó partnert. Viszont sub partnerekből is sok a kamus, meg olyan aki csak fantáziálgat.

2023. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem hiszem, hogy a legjobb dolog célirányosan keresni, hanem szimplán olyan személyt kell akinek a személyisége számodra okés, és esetleg őt is érdekli ez a világ, amit együtt fel tudtok fedezni.
2023. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg érdemes célirányosan keresni. Mert elég kicsi az esélye, hogy random olyan pasit szerzel aki érti is a dolgot. :D
2023. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Smpixie

Ashrak

Eropolis

Goldengate

Index fórum


Vagy itt ;)


45/F/dom

2023. okt. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Én azt javaslom, próbáld meg itt. Válaszolgass az ilyen jellegű kérdésekre, és előbb-utóbb jönni fognak a privát megkeresések.

(ha ugyan már nem kaptál most is ilyet.)

Légy türelmes, és meg fogod találni megfelelő partner.

Sok sikert!

2023. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

fetlife

smpixie


Első angol nyelvű és nem társkereső de elég hasznos

Második magyar BDSM társkereső, tele kamu domokkal akik a "térdre r!banc" levél után elvárják, hogy leszopd.

2023. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Smpixit nem is értem mért javasolják szerintem ne ott probalkozz, még itt is több normálisabbat találsz:)
2023. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
66%

Azt javaslom, hogy keress parnert, párt, olyat, akit nem a bdsm érdeklődés miatt választasz, hanem egyébként is választanál. Ha vele megvan a bizalom, akkor utána kezdjetek el bdsm elemeket bevonni a kapcsolatba, próbáljátok ki ami érdekel benneteket, kérd meg őt arra amit szeretnél és így tudtok haladni.

Ha ilyen célú oldalon regisztrálsz, akkor lesz egyből ezer jelentkező, sokkal mélyebb, intimebb és valódibb az egész, ha egy jól működő párkapcsolatban fordulsz ilyen irányba, mintha csak ezek a vágyak alapján keresel valakit.

2023. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9# és ha összejön meg beleszert egy olyan férfiba akit egyáltalán nem érdekli ez a dolog akkor hogy fogja kipróbálni?
2023. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!