Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Számodra a BDSM-ben red...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra a BDSM-ben red flag-e, ha a partnered (legyan az domináns vagy szubmisszív) nem veti el (teljesen) azt, hogy te vagy ő alkohol, vagy más tudatmódosító szer befolyása alatt kezdjen bele egy BDSM szeánszba?

Figyelt kérdés

nov. 11. 21:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, red flag
Nem, nem red flag
Egyéb, kifejtem kommentben
31 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Én domináns férfi vagyok, ha direktbe erre vágyik a partnerem, vevő lennék rá, de csak módjával és pontosan tudnom kellene milyen szerről van szó.


Annyira nem izgat a dolog, de nyitott vagyok és persze nagyban függ attól is mióta a partnerem, miket éltünk meg stb.

nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Én ezektől a "red flag" szavaktól vagyok már ki idegileg.
nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Tudatmódosítóval nem értenék egyet, de az ő teste, ő egészsége nem szólhatok bele.

Alkohol... kis mértékkel semmi gond, de ne legyen tökrészeg.

nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Te ki vagy a történetben?
nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4: Per pillanat elméleti kérdés leginkább, egyébként switch vagyok, erősebb szubmisszívebb hajlamokkal.
nov. 11. 23:09
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező

Te fiú vagy lány vagy?

nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6: Fiú, de szerintem ez most a kérdés szempontjából nem releváns.


(És ha valakinek fontos a kérdés megválaszolása szempontjából, akkor vannak biszex hajlamaim és 22 éves vagyok.)

nov. 11. 23:12
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Az alkohollal alapvetően nem lenne bajom mértékkel. De a túl erős tudatmódosítás esetén az egész együttlétlen nem volna semmi értelme, mert pont a lényegét vesztené el a dolog.
nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Domináns félnél nagyon nem jó ha elszáll az agya, mert könnyen túltolhatja. Meg egyébként is a domináns fél miért is akar inni/drogozni, a nélkül túl besz.ri lenne vagy mi???
nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kábítószer teljesen minden körülmények között kizárt.

Ilyen esetben kizárt az alkohol is, ha bármelyik fél hamar hatása alatt lesz. Ha nincs hatása alatt akkor meg minek? 🙂

nov. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!