Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Számodra a BDSM-ben red...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra a BDSM-ben red flag-e, ha a partnered (legyan az domináns vagy szubmisszív) nem veti el (teljesen) azt, hogy te vagy ő alkohol, vagy más tudatmódosító szer befolyása alatt kezdjen bele egy BDSM szeánszba?

Figyelt kérdés

2023. nov. 11. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Dominanskent én mindig tiszta fejet akarok, hiszen én irányítok.

Ha a partnernek kell bármi tudatmodosito, hogy megelje a fetisét, nem bánom.

Úgy is én vigyázok rá...

2023. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Nincs is jobb,mint egy fiatal bi sub pasi
jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én domináns fiú vagyok és én benne lennék ha a szub nő iszik elötte egy kicsit-de csak mértékkel
jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Red flag. Mazo F
jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy láttam totál berúgott mazo nőt. Itattak és utána jól ellátták a baját. Benne volt, de utána kijozanodott és bánta.

Ez egy nagy BDSM bulin volt.

Ill olyat is hogy a nő drogozott hogy bírja a párja szadizasat jobban. A pasi nem tudta csak őrült hogy ilyen nőt talált aki ennyire mazo.

Egyiknek sem lett jó vége.

Kis mérték nem okoz változást, de nagy mennyiségben megszünik a kontroll. Tehát nagyon nem értek vele együtt.

Az rosszabb lett volna ha a domináns ill szadista van hatás alatt, de szerencsére ők erre figyeltek, csak arra nem hogy a nő mi miatt engedi ill bírja, de volt valamennyi kontroll bennük.

jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!