Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Be fogok pisilni vagy csak inger?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be fogok pisilni vagy csak inger?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdünk pettingelni a párommal még nem kell. Orális kényeztetés ide-oda, majd egyszer csak érzem, hogy pisilni kell, miközben szájjal kényeztetem őt. Folytatjuk tovabb, elkezd ujjazni, elmúlik az inger, nem foglalkozok vele, majd miközben kezdek a csúcsra érni, újból előjön az érzés és azt érzem, hogy azonnal bepisilik, ezért azt kérem, hogy hagyjuk abba. Befogok pisilni, ha tovább csináljuk vagy ez csak inger és nem lesz baleset?


23N (első párkapcsolat)



nov. 21. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A squirting nem baleset hanem olyan dolog amitől a pasik többsége megőrül :) azért ne akkor engedd el amikor éppen nyal :)
nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondják sokan, hogy ez az orgazmus jele. Én magam sosem tapasztaltam pisilés ingert orgazmus előtt, de a női test sokféle. Jó kiindulási pont, hogy magadnak hogy éred el az orgazmust. Szerintem mond el a párodnak, hogy ez a helyzet, és csinájátok végig egyszer. Másképp nem derül ki.
nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ezt inkább vele kellene megbeszélned, elmondani, hogy ez egy ismeretlen érzés számodra, és jó lenne, ha végigvinnétek és kipróbálnátok, hogy mi történik.
nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ez exem lovaglás közben élvezés közben elengedte ezt a dolgot....kicseszettül élveztem :D
nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na erre én is kíváncsi vagyok... Szexelni nem szexeltem, de az önkielégítést sokszor gyakorlom, és mindig olyan gondba ütközök, hogy az elviselhetetlen remegés miatt, ami okán fizikailag képtelen vagyok folytatni, gyakorta társul hozzá a kérdésedben szereplő inger.
nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Squirting lesz szerintem is! Próbáljátok ki mindenképp. Engedd el magad! Szerintem nagy élmény mindkettőtök számára. Hajrá!
nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz bepisilni hanem el fogsz élvezni. Először nekem is ilyesztő érzés volt. Ne parázz hanem lazíts és engedd el magad.
nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el magad!!!

Nem minden nő képes megélni ezt az élményt!

A párom, ha nagyon belelendülünk akkor érzi azt, hogy pisilnie kell - de ez nem pisi, hanem egy őrületes orgazmus: el kezd remegni, és egyszer csak sugárban beterít mindent, majd elájul a gyönyörtől!

Egyáltalán nem zavar, sőt! Nagyon izgat, sokszor én meg ettől durranok el...

Csak lazán, és hagyd, hogy azt tegye a tested amit szeretne!

nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer éld át, aztán mindig akarni fogod :)
nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
95% hogy elélvezési előjel valószínű nem fogsz bepisilni csak 1 nagyot élvezel. De mindenképpen beszéld meg vele és vigyétek végig.
nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!