Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi van olyankor ha fáj a...

Mi van olyankor ha fáj a hólyagom, szóval érzem hogy telítődött és feszül a hasam is, (este megittam 2teát alvás előtt-biztosan pisilni kellene) de nem érzek semmiféle vizelési ingert..?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ûdvözöllek! Ez olyanfajta érzés, amikor a hòlyagod fûggetleniti magàt, mondhatò ugy, hogy „tùlòràzig“ bàr senki se kérte meg rà. Ezt a fajta vizelési problémàt tùlmûködô vagy hiperaktiv hòlyagnak nevezik.
2023. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mit lehet ezzel kezdeni??tudom hogy tele lehet, de nincs pisilés inger…
2023. febr. 9. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen hòlyagûrûlési zavar felismeréséhez funkzionàlis diagnosztikai eszközökre van szûkség. Az uroflowmetria, azaz vizeletàramlàs vizsgàlat a vizelet jellemzôirôl ad felvilàgositàst, a vizeletmennyiség a vizeletûrûlés maximàlis és àtlagos sebessége, illetve egy grafikus àbra a vizelési görbe segitségével. A vizelés utàn hòlyagban maradò reziduàlis vizelet mennyisége is jelezheti a hòlyagmûködési zavart. Ennek meghatàrozàsa ultrahanggal, illetve meghatàrozott esetekben egyszeri katéterezéssel történik.
2023. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elmentem sürgire, doki megnyomkodta a hasam..csak mégjobban fájt..majdnem eldurrantam már, csinàlt egy uth-t, próbàlta, nyomásra megindítani, szó szerint ott feküdtem letolt gatyàban nyomkodja a hasam rettenetesen görcsöltem már, a péniszem is erektált az is kezdett komolyan fàjni, mire semmi nem indult meg, talán maximum pár csepp, hozott egy kis csövet, egy tálkát, meg befújt valami érzéstelenítővel és mire leesett mi történik, bennem volt a katéter és folyt ki a pisim, 830ml….

azóta megy az ürítés, szerinte valami tudat alatti blokk volt…

2023. febr. 10. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!