Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kiábrándító, hogy nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító, hogy nincs orgazmusom vele szex közben. Megoldások?

Figyelt kérdés
Az előző párommal ezzel nem volt probléma. Viszont a mostaninál igen. Vagy ujjaznia kell, vagy nyalni, előtte vagy utána de rendes szexnel nem tudnék vele elmenni. Ez pedig nagyon kiábrándító.
jan. 1. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a konkrét oka, hogy nem megy? Rosszul csinálja? Lassan? Gyorsan? Nem elég vad? Gyorsan elélvez?


Mármint ilyen esetekben csak az a megoldás, hogy megbeszélitek, hogy mitől lenne jobb és min lehetne esetleg változtatni.

jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire kicsi a szerszám?
jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy az #1 mondja, tudni kéne az okot és vele megbeszélni.
jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs meg az az érzelmi kapcsolat, ami az előző pároddal. És rögtön nem úgy működik a dolog.
jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire (erősen) működik a kémia? Nálam akkor alakul így, ha nem eléggé vagy szinte egyáltalán nem.
jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell.
jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Így magad, beletörődsz (ne csináld ezt magaddal)

2. Megpróbáltok dolgozni rajta, kommunikálsz vele, nem a csodát várod

3. Inkább hanyagolod, keresel olyat, akivel jó

És ezért bizonyára le leszek pontozva, de az a pasi, akit nem zavar, hogy nincs orgazmusa a párjának, az alkalmatlan a normális szexuális életre. Ahogy az a nő (meg amúgy férfi is) aki nem képes elmondani mire vágyik, hogy lehetne jobb, az szintén éretlen és alkalmatlan a szexre.

jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha sem sikerül rendes szexnél elélveznem. Én kizárólag úgy tudok, ha megfelelően kinyalnak és megujjaznak. Szóval nekem ez eleve nem lenne gond. 26N
jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kommentelet olvasava azért fura rájönni, hogy ha nincs orgazmus akkkor nincs kémia. Lehetséges. Itt őszintén ,szókimondók az embreke mert nincs arcuk hozzá.

Miért van valakivel együtt ha nem működik a kémia?

jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Őszintén, tényleg kívánod, jó vele? Technikailag oké minden, azaz a te "szád íze" szerint működik a csávó?


Nekem akkor sikerül igazán ráfókuszálni a szexre, amikor minden zavaró tényezőt kizártam. Ha máson agyalok közben, akkor kuka.


Én pl egész életemben (25 évnyi szexszel a hátam mögött) rettegtem a nem kívánt terhességtől, hiába védekeztünk bármilyen módszerrel. Amikor végre meghoztam a döntést és elköttettem magam, az utána következő első szex is már fenomenális volt, és azóta kb majdnem mindegyik, szóval nekem egyértelműen ez jelentette a felszabadulást.

jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!