Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez önző dolog részemről? (Szex)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez önző dolog részemről? (Szex)

Figyelt kérdés

Fogjuk rá, hogy szeretek dominálni. Nem kifejezetten a "fétisem", de ha a partneremnek örömet okoz, akkor örömmel teszem.


Viszont ha engem dominálnak le, azt nem bírom. Nekem ijesztő, elveszi az értelmét a teljes 'szeret'kezésnek, inkább csak egy olyan dolog lesz, amit ki kell bírni.


Párom szerint ez nagyon önző, hogy nekem lehet, neki nem.


Igaza van?


(Ő szereti ledominálják, és a dominálás is bejön neki. Az elmúlt ~4 évben csak egyszer próbáltuk ki, azóta nem jött fel, csak most találta ki hogy ez fontos lenne neki)


jan. 7. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Semmi önzés nincs ebben, egyszerű preferencia.
jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
nem
jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sem önzés, de értem, mire gondol, pláne a levezetésed után.. Ő szeretne viszont kipróbálni ilyesmit is, nem nagyon passzoltok. Nekem is mindkét oldal tetszik, hangulat függően, eléggé megértem szegényt.
jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Nem önzőség, elvégre részt vesz benne 4 éve. Nem illetek össze, keressetek mindketten mást. Mert legvégül úgyis szét fogtok menni. Amúgy gyengén, de zsarol érzelmileg. Ne menj bele!
jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is picit érzelmi zsarolás jellegű.

Nem önzőség. A BDSM nem arról szól, hogy amit megteszem a másikkal, azt velem is megtehetik. Arról szól, hogy mindkét fél megegyezik abban, ami történik és kölcsönösen élvezik. Van olyan dolog, amit szeretek csinálni, de nem tudnám elviselni, ha velem történne meg. Ez ennyire egyszerű. Mindenkinek más az ízlése. Szerintem mondd meg, hogy te azt nem szeretnéd, és kész.

jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégis mi más lenne.
jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!