Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rosszlányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok, ti összejönnétek egy kuncsaftotokkal?

Figyelt kérdés

jan. 16. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan ügyfél. De az nagyon ritka.
jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1: ok... tudom, én is láttam, jártam ott mikor történt!

:)

Ja, egyeseknél el csak úgy összejön és nem verik nagy dobra?! :)

de hozzátok nem csak idősödő, antitestek járnak, kik csalják az asszonyt otthon, másként nem kapnának p...át?! :)

jan. 16. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De archaikus "kik csalják.." Huszon, és harminc éves koromban is voltam rosszlánynál.. Velem egy majdnem összejött, csak meggondolta magát, és az érzelmeimre apellálva elkezdett lehúzni, na nem direkt, csak mindig korábban lelépett, halasztotta a randit, de közben állította, hogy mindenképpen, mert szimpatikus vagyok neki. Am csak úgy mondom kérdező, hogy egy lány, bármikor elküldheti a vendéget, Nyugaton ez meg jobban szabályozott, ha elhív valaki egy lányt, és valami nem tetszik neki, kérhet egy másikat, csak a fuvart kell kifizetnie. Olvastam már ilyenről ott, hogy az ügynökség "a kémia checkolásának" nevezte a szolgáltatást, és nem volt sértődés, senki részéről. Ez is, mint sok más, nem kellően szabályzott Magyarországon, pedig létezik, és mindenki, aki nem lökött, tudja, hogy igény is lesz erre, és kínálat is. Sajnos Magyarországon olyan is előfordult, ami szerintem ahol élek, szinte kizárt, hogy nem a találkozás alkalmával, de utána a lány felhívott, hogy tudnék-e neki kölcsön adni... Szerintem, vendéget nem hívunk vissza, mint ahogy a lány kilétére vigyázunk.
jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már csak a munkaviszony miatt nem , nem szokás annyira egymásba mélyedni hogy a személyiségét feltárjuk a másiknak , és a külső még nekünk se elég ahhoz hogy valakivel párkapcsolat legyen a vége.
jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!