Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom előző szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom előző szexuális életét (kb 50 lány), hozzáállását hogyan tudom elfogadni, ha nagyon zavar a köztünk fennálló különbségek miatt?

Figyelt kérdés

Hónapokkal azután, hogy összejöttünk, derült ki, hogy a barátom kb 50 lánnyal volt. Alapvetően ő úgy élte az életét, hogy a szex miatt szexelt és nem a lány miatt.

Amikor összejöttünk, olyan képet festett magáról, hogy ő párt akar, nem a szex érdekli, azt hittem, hogy hasonló a gondolkodása, mint az enyém. Csak később derült ki, hogy már azért nem érdekli annyira, mert már szinte túltolta előttem.

Én pont az ellentéte vagyok. Én csak azzal voltam, akit szerettem. Azaz hiába lett volna olyan, hogy dúlnak a hormonok, nem kerestem szexkapcsolatot. Nekem még most is tartósan szükségem lenne a szexre, rendszeresen a párommal. Neki kevésbé.


Zavar, hogy előtte szinte bárki jó volt neki. De szexuálisan értem nincs/sincs úgy oda.


Emiatt szoktak viták lenni, persze főleg az én elégedetlenségem, frusztrációm miatt.

Hogyan tudnám elfogadni, hogy előttem annyi nővel volt, ha engem ez jelenleg zavar?

Tudom, a múlt az a múlt, de ez nem segít.



jan. 17. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát összegezzük:

- hazudott arról/titkolta, hogy mennyi és milyen minőségű pertnerei voltak

- nyíltan tudod, hogy a kémia nem oké az ő részéről

- nem elégít ki szexuálisan


Kérdem én, miért akarod ezt elfogadni? Miért nem keresel egy normális férfit?

jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sántít ez a sztori..

Egy férfi aki korábban orrba-szájba szexelt most szinte elfelejti a szexet teljes mértékben?🙄

Valami nem kerek nála. Lehet másokat dug, lehet téged nem talál vonzónak csak valami érdek miatt van veled..vagy nem tudom, de szerintem ilyen nem létezik a férfiak között.

jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha egész jó nő vagy, akkor nem kell megalkudnod, rakd ki a pasast.

Ne a múltja zavarjon, hanem az, hogy már most nincs igazán oda érted.

jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem dugott az lehet ötöt se meg , csak nagy pofája van és te meg ugrasz az ilyenre.

Miért kell ezt egyáltalán felhozni, kérdezni?

jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért próbálom menteni, mert a kapcsolat többi része jól működik. Tevékenyen részt vesz benne, segít és reális tervei vannak pl nem szórja a pénzt.

A másik fele, hogy a barátnőimtől nem sok jót hallok, max azoktól, akik katolikus szemléletűek vagy ilyesmi.

jan. 17. 15:13
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért derült ki, mert a régi fényképeit megtartja. A nyaralásai, események mind lányokkal vannak fotózva, így csak beszél róla, de nem nézhetem végig (max saját felelősségre, amitől én ideges lennék).

Lehet sejteni általában a stílusból is, hogy valaki kevesebbel vagy többel volt.

jan. 17. 15:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt pedig meg kell emésztened. Gondolom van ott korkülönbségköztetek, érzésre min. 15 év. Neki jó az anyagi helyzete, ad biztonságot stb.

Olykor-olykor jó vele szex, de ő már így 50 körül/felett nem igényli annyira. Nincs mese, szeretőt kell tartanod. Nézz be a szomszédba hátha ott meg asszony inaktív...

jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyidősek vagyunk, 30-as
jan. 17. 16:29
 9/10 StevenUp ***** válasza:

Te vagy a biztos pont neki aki főz, mos, takarít, amíg ő vadászik. És mivel nem vagy nagy szám, így párszor megdug, hogy boldog légy és továbbra is főzz moss, takarits.

Valóban nem okés ez a hírtelen váltás. Ilyenkor többnyire hazudni szoktak, vagy pihenni, a következő bevetés előtt.

Azt tudom tanácsolni, hogy élvezd ki amíg tart és ne rágódj rajta, mert minden hisztivel megrövídíted a kapcsolatot.

Mivel nem érdeklődik feléd úgy szexuálisan, mint az előtted lévő 5o iránt így kicsi az esély hogy te eddig olyat mutattál, vagy tudnál olyat mutatni, amitől bármely irányba, számodra kedvezően megváltozna. Törődj bele

jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lányok véleménye esetleg, akiknek hasonló kapcsolatuk volt?
jan. 17. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!