Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, igaz, hogy minél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, igaz, hogy minél nagyobb a mell annál puhább? Nektek mekkora és milyen tapintásra?

Figyelt kérdés
jan. 25. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted a lányok egymás melleit fogdossák, hogy tudják más nőknek milyen a melle???

A "puhanság", a tapintás NEM méretfüggő, hanem a szövetállomány összetélétől függ (mennyire "mirigyes" / zsírszövet aránya).

jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, puhább általában. Bár van olyan is, ami kicsi és mégis puha, lógósabb. Sokfélét fogtam már :D
jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
volt csajomnak ilyen logós volt és puha de nem nagy .
jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Az enyém nagy, de kemény.
jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nagy, természetes, puha, könnyen keményedő bimbókkal.
jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az enyem valodi es oriasi, de nem puha.
jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nagy és lógós.
jan. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Férfiként szerintem többet fogtam én, mint a csajok. Volt nagyon csinos csajom, kicsi, tenyérnyi mellekkel, de fogásra mindig olyan löttyedt, üres hatása volt. Jelenlegi csajomnak pedig lógós, elég nagy, de olyan duzzadt, nagyon kellemes fogni, puhának nem mondhatnám.
jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Legyenszépnapod! ***** válasza:
48%

enyém elég kicsi, mégis nagyon puha, persze másét még nem fogtam, hogy az puhább-e


privátokat nem kérek

márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!