Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok, de bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, de bejönnek a kigyúrt férfi felsőtestek, ez normális?!

Figyelt kérdés
Ha látok egy egy kigyúrt férfimellet felizgulok kicsit, annak ellenére, hogy meleg vagyok. Nem jönnék össze sose egy fiúval. Nem szexelnék fiúval. De azt el tudom képzelni, hogy élvezném végignyalni, csókolni egy izmos férfi felsőtestet. Ez nagyon furcsa? Ti is éreztek hasonlót az a nem iránt, amihez egyébként nem vonzódtok?

jan. 28. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Mivan?
jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy leszbikus. Biszex vagy.

Döntően lány-párti, de biszex.

jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkoztam azon, hogy bisex lennék, de nem vagyok képes egy fiúról amúgy eldönteni, hogy igen ő nagyon sexi. (Ha egy barátomnak bejön egy pasi és megkérdezi, hogy ‘ugye, hogy milyen sexi?’ Én teljesen lefagyok, hogy erre mit mondjak, nem tudok vonzónak vqgy nem vonzónak találni egy férfit) Ordítva menekülök a gondolattól is, hogy egy pasival szexelek vagy csókolózok. Szóval én nem nevezném magamat bisexnek.
jan. 28. 16:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"élvezném végignyalni, csókolni egy izmos férfi felsőtestet."


Ez azért eléggé szexuális interakció. Amire szerintem egy leszbikus nem képes (ha nincs kényszerítő körülmény).

De ahogy érzed.

jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
egyik mondatoddal utod a masikat b+, szedd mar ossze magad
jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan biszex vagyok, aki sokkal inkább vonzódik a nőkhöz, de azért kicsit a pasikhoz is. Viszont sosem éreztem olyat, hogy végignyalnék bármit is egy férfin. Soha.
jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gabor49 ***** válasza:
biszex vagy
jan. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Az izmokat mindenki imádja. Aki azt mondja, hogy nem, az vagy elfojtja, vagy hazudik. A pasik is imádják a pasi izmokat. SŐT!
jan. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as KÖSZI!
jan. 29. 15:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól lepontozták a válaszomat, pedig így van. Fotós vagyok, sokat mozogtam izmos srácokkal strandon, edzőparkban, hotelekben itt-ott dolgozni. Mindenki bámulja őket, folyamat jönnek oda az emberek haverkodni, bókolni nekik, férfiak is nők is egyformán. Bemegyünk a modellel egy boltba Mexikóban, a pénztáros egyből: "Wow bro, nice shape big muscles."

És folyamatosan ez volt. Amúgy meg az izom szép is, jól is néz ki, a tapintása is jó. Puha, de van tartása, rugalmas. Izmos srácot megölelni krvajó érzés. Szóval szerintem érthető és nincs is benne semmi rossz, csak borzasztóan nagy az emberekben a prüdéria meg a szorongás az ilyen témák kapcsán.

márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!