Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes körülmetél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes körülmetéltetni magam?

Figyelt kérdés

Régóta hátrahúzva tartom a fitymám, nem is tudom mikor kezdtem el, de már sohasem csúszik előre. Egy ideje gondolkodok rajta, hogy nem lenne e jobb ha a nemhasznált fityma eltűnne.

A negatív hatásaival nem kell ijesztgetni, mert régóta hordom fityma nélkül és jobb mindent egybevetve.

23/f



jan. 31. 10:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha ezt szeretnéd csináld
jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Miert tenned ha nem zavar es igy is jol mukodik a szerszam? En folosleges sebeszeti beavatkozasnak nem vetnem ala magam.

Amugy miert hordod hatrahuzva es miota?

jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Valami gyulladásom volt, vagy valami baj volt vele, nem emlékszem. De akkoriban kellett így hagyni, aztán később ez lett az alap és a természetes állapot.
jan. 31. 11:36
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szorit vagy zavar ha erekciod van vagy szeretkezel?
jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Problemamentes
jan. 31. 11:39
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
en nem vagatnam a farkam ha amugy minden okes vele.
jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem erdemes veglegesen levagatni, en is ezt tettem vele. 26
jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudod eldönteni, az, hogy mások mit gondolnak irreleváns.

Az emberek eléggé eltérően reagálnak és sokaknak eléggé szélsőséges a reakciója vagy rettenetesen szereti vagy rettenetesen utálja. Neked kell eldönteni, hogy tényleg ezt szeretnéd-e, senki más nem tudja eldönteni, hogy neked mi a jó.

Én körül vagyok metélve, saját elhatározásból (nem orvosi okból) és én így szeretem. És tudom, hogy sokan vagyunk vele így, de van másik tábor is akik irtóznak töle és majd elmondják, hogy az egész milyen rettenetes.

Ha nem zavar a gondolat, hogy levágnak belőle akkor megcsináltathatod, csak gondolkozz el rajta, hogy milyenre szeretnéd csináltatni (mennyi bőrt szedjenek le, hol legyen a vágás, leszedjék-e a fitymaféket, stb.) és keress egy orvost aki hajlandó olyanra csinálni amilyenre te szeretnéd.

jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut felesleges, ha semmi bajod nincs vele. Valójában, még a szükületek nagyrészét is sima tágítással meglehet oldani.
jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Több,mint 10évig így hordtam.

1,5éve vagyok metélt.

Érdemes-e megcsináltatni?Nem tudom megmondani sajnos.

Nem teljesen ilyet szerettem volna a vágás helye szempontjából,de már mindegy.

Mindenképp magánorvost keress,magánklinikán,ahol a kérésednek megfelelően csinálja az orvos!Ha azt mondja,hogy csak egyféle metélés létezik,hagyd ott.

febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!