Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon rámenős dolog ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rámenős dolog ha egy szűz pasinál a nő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok de a barátom is, egyikünk sem fiatal már mind a ketten szigorú neveltetést kaptunk vagyis ő inkább nagyon vallásosat. Nagyon sok randin vagyunk már túl én pedig nagyon szívesen mást is csinálnék vele nem csak randizgatnék. El is mondtam neki ő is szívesen lefeküdne velem csak nagyon szégyenlős és félink. Mondtam neki nem kell gyorsan haladni csak olyan dolgokat tegyünk ami mind a kettőnknek jól esik. Simogattam már ő is engem, de többet akarok. Nagyon rámenős lenne ha felhoznám az orális szexet? Vagy magát a szexet? Nem vagyunk már fiatalok, sokat nem akarok várni jól akarom vele érezni magam. Vagy várjak még ő kezdeményez?

febr. 3. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Beszéljetek! Ha ügyesen használod a szád beszédre, talán használhatod majd másra is.
febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem rámenős, felnőttek vagytok.
febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1

Beszéltünk írtam fentebb gondolom el is olvastad...de folyton nem akarom ezt felhozni neki vagy eröltetni így is mindent én kezdeményeztem még a csókot is.

febr. 3. 12:06
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne várj. Normális, h felhozod, pláne h ő is szeretné. Ha rá vársz, lehet h még jövőre is csak haladtok a szex felé. Simogasd neki, vedd ki ha ugy van, és vedd a szádba. Garantáltan 3mp lesz neki. Visuonzasul majd kinyal. Csináljátok először sötétben, az jó a gátlások ellen.
febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem, a mai világban már nem gond ez sem.
febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Lepd meg térdepej le és húzd le az alsónadràgjàt simi utàn biztos jól esne neki.
febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
A mai világban mit jelent, hogy nem vagytok fiatalok?
febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
77%
Abszolút nem.
febr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ő magától nem fog lépni: neked kell diktálnod az "iramot"!

Legyetek egy nyugodt helyen kettesben, és légy egy kicsit bevállalósan aktív... Igen, kezdeményezz, és először essetek át az orál gyönyörűségein - de majd ne ragadjatok le annál!:)

febr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!