Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj ha nőként rámenős vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nőként rámenős vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a férfinak "kell" kezdeményeznie vagy legalábbis ez a megszokott,de sajnos én általában a valamilyen szinten elérhetetlen pasikhoz vonzódom és nem bírom magamat túlságosan visszafogni például odamegyek hozzá mint barát persze beszélgetni legalábbis ennek álcázom meg sokat nézem őt.

2021. okt. 12. 17:47
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
92%

Szerintem nem baj, a mai világban már ez nem szokatlan. Én kifejezetten örülnék annak ha egy nő kezdeményezne velem.

21/f

2021. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem baj.


„Tudom hogy a férfinak "kell" kezdeményeznie”


Nem kell. Miért kellene? Bárki kezdeményezhet.

2021. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Erről tarthatnál valami TED Talkot, kérdező, hogy esetleg más hölgyek is tanuljanak tőled!
2021. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Nahát tényleg az elérhetetlen kell? Micsoda egyedülálló fordulat 👀
2021. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Én általában azoktól a férfiaktól hallom, hogy "brüüü-hüüü, a nő ne kezdeményezzen, mer' akkor nem is vonzó!", akikhez sanszos, hogy még soha egy nő sem ment oda... Avagy savanyú a szőlő-effektus.
2021. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Önmagában a kezdeményezéssel nincs semmi gond, amíg nem túl rámenős, amíg nem ő akar felszedni engem. Szóval amíg nem arról van szó, hogy a mézescsupor nyalja ki Micimackót, addig oké.
2021. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha jól nézel ki nem , ha nem akkor teher - mint a klasszikus felàllàsban
2021. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Persze ez a férfiaknak nagyon kényelmes. Az már más, hogy nem lesz túl értékes,, vonzó, ami az ölébe pottyan… ! Egy numerára még jó leszel, nem baj:) Talán többre is.
2021. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%
Az a baj, hogy akik azt mondják, hogy húha tök jó, kezdeményezzen csak, az hátrahőköl, amikor valaki valóban kezdeményez, pánikba esik és/vagy ler****cozza a kezdeményező nőt. Tényleg a férfinaknak vadaszösztöne van, nem szabad ezt lehűteni.
2021. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#9


Kezem-lábam odaadtam volna ha lett volna nő, aki kezdeményez velem.

Eddig életemben egyszer volt ilyen, vele vesztettem el a szüzességem több évvel ezelőtt. Valami hihetetlen élmény volt. Kár, hogy azóta nem igazán vannak ilyen nők, pedig ennél izgatóbb nincs.

2021. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!