Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzek rá valakinél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá valakinél, hogy LMBTQ+ ember e?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, eléggé támogatja az LMBTQt meg ezt az egész témát, bírja az olyan filmeket, ahol leszbikusak a főszereplők. Amúgy valamivel fiúsabb ember. Szokott a fiú crushjairól is beszélni velem. De ez előbb leírtak alapján mégis megvan bennem az, hogy lehet, hogy bisex vagy hasonló. (Még gondoltam arra is, hogy esetleg transz, de mivel a transzneműségről kevésbé szoktunk beszélgetni, mint a homoszexualitásról, ezért így ez talán nem olyan valószínű.)

Gondoltam arra, hogy egszer amikor hasonló a téma, akkor megkérdezem, hogy: “Amúgy te csak támogatod az LMBTQ embereket vagy te is LMBTQ ember vagy?” De nem tudom ez mennyire lenne számára sértő vagy ilyesmi…

Ha van bármi kérdésetek privátban megválaszolom őket szívesen.

Köszi szépen a válaszokat előre is! (A mocskos melegek/ Meleg vagy??/Te amúgy kinyalnál?? Megoldások nem érdekelnek köszi :))

(Leszbi Lány vagyokk)



febr. 3. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Számomra egyáltalán nem lenne sértő, de mindenki máshogy áll hozzá. Valahogy úgy kellene megkérdezni, hogy ki tudjon térni a válasz elől, ha neki kényelmetlen. Mondjuk úgy, hogy csak támogató-e vagy ő is érintett-e valamilyen szinten, de nem közvetlenül rákérdezni, hogy LMBTQ-e.
febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sehogy! Rendkívül tapintatlan lenne.

Ez abszolút az a téma, amiről vagy ő beszél majd, ha akar, vagy nem.


Max. ha néztek lmbt+ filmet együtt, megjegyzéseket teszel a szereplőkre, hátha kiugrik a nyúl a bokorból.

febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!