Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A duci nők tényleg csak arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci nők tényleg csak arra valók?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam de még mindig nem vagyok vékony.

Nagy mell, széles csípő, pici has és vastag combok.

Látom magam is nem vagyok tökéletes de mertem azért mostanság ismerkedni viszont nagyon elment a kedvem tőle.

Nincs olyan férfi aki a szexen kívűl többet akar nemrég pedig megkaptam, hogy egy duci nőtől max szexet akarhat egy férfi.

(Mindjárt írja valaki még azt sem...)

Tényleg nem vállalható kapcsolatra egy nagyobb méretű nő? Mert az a barátok előtt ciki?



febr. 3. 20:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Vannak akiknek kifejezetten a duci nők az esetei. Nyilván nehezebb így az ismerkedés mint vékonyként, de természetesen nem csak arra valók.
febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Normális férfit keress ne kis hülyegyerekeket.
febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak arra, baromsàg.
febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 érdeklődő35 ***** válasza:
79%
Nekem is xl duci a feleségem🤩😍
febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
Én mindent meg adnék egy ilyen nőért 😍
febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

Nézz már körül, az emberek kb 60-70%-a túlsúlyos. Szerinted ők mind egyedülállóak?

Csak mondjuk te se feltétlen sportos életmódú emberek között keresgélj első sorban.

febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

6

Mond hol írtam, hogy csak a sportos pasik között keresgélek?

Pont egy macis srác volt az egyik aki szerint szégyen lenne a barátai között megjelenni egy duci nővel.

febr. 3. 21:16
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes, mert én duci vagyok és ismerem ezeket a problémákat, de még egy pasi sem tagadott le szerencsére.

Akivel csak szex volt, azzal közös megegyezéssel volt csak szex, utána én se akartam többet. Sőt, volt hogy a pasi keresett utána, hogy nem lehetne-e még... :D

Nem, a ducik nem csak arra valók. Sajnos van sok olyan pasi, aki mutogatni és büszkélkedni akar a párjával, csak a külvilágnak mutatni őt. Velük nem kell foglalkozni, normális férfiakar keress.


Amúgy sportos férfiakkal is voltam már, érdekes, sokan szeretik a husos nőket (persze tudom, hogy nem mind).

febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem tagadott le egysem mivel nem jönnék olyannal össze aki szégyell.

Lehet csak tényleg rossz emberekkel ismerkedtem.

febr. 3. 21:58
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
Hány éves vagy?
febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!