Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tenyleg több a duci a leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg több a duci a leszbikusok közt?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vekony, nőies leszbi lány vagyok es úgy tapasztaltam, hogy a leszbik többsege duci. Tobbseguk kedves es aranyos, de szexualisan nem vonzanak. Tenyleg ez az arány, vagy csak a netes tarskeresőkön?

2018. júl. 15. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Előfordulhat.


A kövérségnek gyakran pszichológiai okai is vannak. A meleg párokat - főleg itthon - megbélyegzi a társadalom, marginalizálja őket. Így előfordulhat, hogy neurotikusak lesznek, aminek egyik következménye lehet az elhízás is.


Másrészről pedig a női maszkulinitást azonosítják tévesen ducisággal.

2018. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Hát őszintén elmondom én egyetlen duci leszbikus lányt sem ismerek. Exeim is, én is, és a leszbikus ismerőseim is mind vékonyak :)

Inkább az a furcsa hogy milyen sok a fiús leszbikus, pedig nekem a lányosak tetszenek....

2018. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Inkább a lúzer, nyomi pasik fantáziájában több, akiknek savanyú a szőlő és haragszanak a világra, a nyomorukért pedig a leszbikusságot okolják.


Amúgy én se kövér, se csúnya leszbikust ne ismerek,akiket ismerek azok klasszisolkal szebbek a heteróknál.

2018. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Kedves 3-as. Ebben minden fájdalmad benne volt igaz? Söpörd ki a chips morzsát a redőid közül és olvasd el az első válaszát.
2018. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajtam van súlyfelesleg es leszbikus vagyok de sok vékony lanyt ismerek, sot szinte csak vekonyat. Figyelj ha nem tetszik akkor keress olyat aki igen, nem kell ezen szerintem rugoznod, biztos fogsz talalni aki tetszik, csak ne sertsd meg őket, bar en meg sosem kaptam meg, de nem esne jol ha ugy utasitananak vissza 21/L
2018. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!