Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Zavartak már meg maszturbálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavartak már meg maszturbálás közben?

Figyelt kérdés
Amikor mondjuk az egész család otthon volt, és fiúk ti vertétek, lányok, simogattátok magatokat, de pl. szóltak a szüleitek, hogy segíteni kellene valamiben, aztán félbe kellett hagynotok? milyen érzés volt utána? nem voltatok feszültek, hogy nem tudtátok befejezni?

febr. 11. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt megyek mondattal szoktam 5-10percet nyerni. Vagy azzal hogy telefonálok és mindjárt.
febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Egyedül otthon, suli után, közel a csúcs, és megszólalt a kaputelefon.

Utána vagy6ha WC-ben gyors befejezés, vagy később a zuhany alatt, vagy másnap délután. Mikor mennyire voltam már begerjedve.

febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt sokszor. Nem nyitottak rám soha, decsomoszor félbe kellett hagynom pont ilyenrk miatt hogy segítsek stb.
febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően amíg otthon laktam, általában csak akkor nyúltam magamhoz, ha egyedül voltam otthon, mert hiàba volt becsukva az ajtó, anyámnál sosem lehetett tudni, hogy mikor jön be, nem kopogott meg ilyenek, nem tudtam volna ellazulni. Egyszer volt olyan, hogy lefekvés után sötétben, takaró alatt csináltam a szobámban, kb 10-15 perc múlva anyám benyit, felkapcsolja a villanyt, hogy hát ő elfelejtett valamit, egy párnát keresett, ami az ágyamnál volt az ágyneműtartóban, és bejött, mert úgysem alszom még… Egy pillanatra nagyon megijedtem, még jó, hogy csak a takaró alatt csináltam.
febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen apa nyitott rám
febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jártam így, idegesítő eset :D
febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem öcsém zavart meg, és nem is kicsit. 😅😅😅


22L

febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ;)
febr. 14. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen. Nem kunsz. Volt hogy be is nyitottak. 26L
febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!