Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben az esetben? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? L

Figyelt kérdés
Nyálkahártya problémáim vannak már egy ideje(előbb azt hittem leukoplákia de nem),így lehet orális szexelni vagy már teljesen ki kell zárnom? Így is volt hogy csináltam de utána pár napig hányingerem volt. Azóta félek. Van mitől tartanom vagy semmi össze köttetése nincs a kettőnek? Lehetséges hogy baktérium kerüljön így a szervezetembe és rosszabodjon a nyálkahártya problémám? Csináltam egy jó pár vértesztet is már de minden ok.

febr. 28. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre ne erőltesd, de ebből nem lehet tudni mi is lehet a baj valódi oka, forrása
febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Á, a baktériumok csak jó előre megváltott menetjeggyel szállhatnak be a szádba, de sohasem pénisszel!

Hát nem is tudom honnan gondolsz ekkora blődséget, hogy a pénisz esetleg nem teljesen steril!

-.-

Szerinted ajánlott az orális szex ilyen esetben?

febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor mikor hányingerem is volt..utána fájt a torkom is,lázas is voltam..
febr. 29. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!