Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy a nők /...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a nők / lányok kivesznek egy olyan albérletet, ahol a tulajjal megállapodnak abban, hogy a tulaj rejtett kamerával nézheti a leányzót (pl. a fürdőben), cserébe a bérleti díj jóval kedvezőbb, mint a piaci ár?

Figyelt kérdés

márc. 3. 11:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy 60+ bácsi, aki fél áron adott ki nekem lakást, kauciót sem kért. Beköltöztem, majd kb. minden este feljött, vacsorázni, hozott alapanyagot, csak főzzem meg, vagy hideget, vagy mekit. Volt amikor bort is... Ez így ment egy hétig, beállított a szennyesével hétvégén, neki rossz a gépe. Akkor mondtam neki, persze kimosom. Megkérdezte, mi lesz az ebéd? ??????


Váltottunk pár szót és akkor mondta, hogy neki nem áll fel, de mit gondoltam, miért adja ki fél áron?

Megállapodtunk, hogy mosok rá és főzök is neki előre pár napra, csak fejezze be azt, hogy felmászkál. Belement.

Kb. egy év után, azt mondja elment orvoshoz, ahogy én tanácsoltam neki és már hacrakáész, ha szeretném (mondtam neki, hogy szeretem az idősebb férfiakat). De nem szeretném. Még 3 évig laktam nála, főztem neki, havonta egyszer elmentem hozzá kitakarítani, majd amikor lerobbant félévig mindennap jártam hozzá és apoltam mert a gyerekei szartak rá. rámíratta mindkét lakását :D

márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Van, nem teljessen ilyen, de pl a voyeur house hasonlóan működik.
márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22%
#11 Ja rád íratta mindkét lakását. Szép kitalált történet. Én meg vadászpilóta voltam 12 évig 🤣🤣
márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy ha megállapodnak, akkor miért rejtett kamerával... manapság már mindenféle bolondság van, szóval ez sem kizárt.
márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!