Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell jól lovagolni? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól lovagolni? Kezdő vagyok, és a lovagló pózt hiába csináljuk, elmegy az "kedvem" (amúgy lány vagyok). A barátom is tudja, hogy nem szeretem ezt a pózt, de egyszer-kétszer mindkettőnknek jó volt. mit kéne tennem, hogy jól csináljam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem érzem azt, hogy bennem lenne, pedig bennem van, és nem vagyok "tág"; nem tudom, hogy hogy kéne mozogni, hiába nézek videókat, nekem nem jön úgy össze...a barátom szerintem már reménytelen esetnek néz engem emiatt, szégyenlem is magam... Köszönöm a válaszokat

#szex #lovaglás #Szex lovaglás
márc. 4. 12:34
 1/9 anonim válasza:
89%

Próbáljátok ki azt, hogy a barátod feneke alá párnát raktok/ kitámasztja magát, hogy megemelkedjen, és úgy ülj rá. Én így pl. sokkal intenzívebben érzem magamban őt, mert olyan, mintha akkor is majdhogynem tövig bennem lenne, amikor felemelkedek.


Te pedig dőlj előre egy picit, mintha motoroznál, és úgy emelkedj fel és le.

márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%

Előző vagyok.


Ha pedig ezek sem segítenek, akkor szimplán nem neked való ez a póz. Ebben nincs mit szégyellni. Valakinek a kutya nem jön be vagy a szopás. Ha pedig a barátod emiatt rossz szemmel néz rád, akkor egy k*csög.


Kísérletezzetek addig, amíg meg nem találjátok azt, ami mindkettőtöknek okés. Ezért vagytok partnerek, egy csapat. Beszélgessetek erről! Hogy ki mire vágyik, mi nem komfortos neki stb.

márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak szimplán kicsi a farka. Nem?
márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kisördög1 ***** válasza:
100%
Ha nem okoz élvezetet akkor ne erőltessétek ezt a pózt, van rengeteg más amit élvezhettek vagy élveztek is!
márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit 1-2 írt előzőleg az nagyon jó, én még annyit tennék hozzá, hogy a barátod ne egyenesen nyújtott lábakkal feküdjön, hanem húzza fel a térdeit hajlított állapotba, így te is kissé előrébb dőlsz.
márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne fel-le, hanem előre-hátra mozogj!
márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6# így van, ráadásul jól tekergesse a csípőjét,és néha közben nyomja kissé lefelé...
márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat az előre-hátrára. Nekem sokkal élvezetesebb így, mint fel-le mozogva és igazából a páromnak is a visszajelzések alapján. Sőt, igazából mindkettőnknél ez a legkedvencebb póz, mindketten ebben érezzük legjobban egymást.
márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

"..a barátom szerintem már reménytelen esetnek néz engem emiatt, szégyenlem is magam..." - ha leírnám a véleményem a barátodról, akkor kitiltanának erről az oldalról.

biztos, hogy megfelelő ember mellett vagy, ha ezért lealáz, mert bizonyos pózban nem jó neked?

akkor találjon ki más pózokat, ami mindkettőtüknek jó!

márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!