Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közbeni vizelési inger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közbeni vizelési inger tapasztalatok?

Figyelt kérdés
egy hónapja veszítettem el a szüzességem, tapasztaltak segítségét szeretném kérni. Azóta szinte minden együttlétnél érzek vizelési ingert. Nem folyamatosan, szex közben póz függő, ujjazáskor ha a partnerem megtalálja azt a pontot, akkor szinte azonnal érzem a vizelési ingert.. ahogy abbahagyja természetesen nem kell vizelnem.. olvastam hogy ez lehet az orgazmus jele is, vagy esetleg nyomja a hugyhólyagom? Mindig pisilek szex előtt direkt, tehát nem ez a gond. Ami furcsa, hogy nem felépülő, hanem ahogy egy ponthoz ér rögtön érzem.. nagyon jó érzés egyébként, de olyan mintha nem vezetne sehová, nem érzek átlendülést.. esetleg csak el kéne engednem magam, vagy nőgyógyászhoz mennem mert valami gond van velem? Néha olyat is érzek ha esetleg egyik nap előtte mélyre megy, hogy másnap szúró fájdalmam van néha szex közben, az normális? Szoknia kell a szervezetembek? Köszönöm a normális válaszokat!:)

márc. 12. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Prbáljátok addig csinálni amíg csak lehet vagy jól esik, nem abba hagyni és lehet nagyon jó lesz a vége, egy robbanással fel ér majd.
márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyenkor elengeded ezt a vizelési ingert, az a női ejakuláció. Én sem mertem elengedni magam ilyenkor, hú, bepisilek. De ez nem pisi. 28N
márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer nagyon közel kerültem ehhez az állapothoz. Persze ismeretlen érzésként tört rám, és nem mertem elengedni magam. Azóta nem jutottam ennyire közel hozzá.
márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. mondjuk azt nem tudom hogy engedjem el, mert kicsit kellemetlen nyomó érzés a végére és inkább leállítom, de köszi!
márc. 13. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer azé kiprobálhatnátok, hogy mi történik.
márc. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!