Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hasonló tapasztalatok férfi...

Hasonló tapasztalatok férfi társaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja olyan érzésem van a hugycsővemben vizeles után mintha még lenne benne pár csepp, és ott kivált egy kellemetlen vizelési ingert előidéző érzést.


Volt már hasonló tapasztalatom 2 évvel ezelőtt folyamatosan mentem urológushoz, ellenőriztünk minden lehetségest, semmit sem találtunk. Minden negatív volt, többszőrös ellenőrzésre is. Szedtem gyógyszert, gyógynövényeket minden fenét, aztán egyszer csak elmúlott. Most visszatért ez az érzésem, nagyon stresszes volt az utóbbi hetem, talán ezt is kiváltothatta?


Voltam most két napja háziorvosomnál ahol negatív vizeletteszt negatív lett.


25 éves fiú vagyok, rendszeres sportoló, jól táplálkozom.



2023. aug. 9. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

"A húgyúti fertőzések tünetei" keress rá.


Amúgy jobb esetben csak arról lehet szó, hogy alaposabban kell tisztítanod a brédet. Esetleg tartsd hátrahúzva, vagy metéltesd magad, ha gyakran visszatér a dolog és biztosan nem valami egyéb betegség okozza.

2023. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet, hogy prosztatagyulladásod van, ami hullámzóan visszatér?
2023. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!