Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, ti hányadik randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hányadik randin adjátok be a derakatokat?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig olyanok vannak, akik a 3. randin se akarnak dugni.


27F, ennyi idősen már nem tudom mit kell ennyit várni.


márc. 29. 10:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim válasza:
0%
ha rám nézett már térdelek
márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
93%

Nem fogalmaznék, hogy "beadom a derekamat", mert nekem a kölcsönös vonzalmon alapuló szex nem ez a kategória, de kb. három hónap ismerkedés, sok közös program kell nekem ahhoz, hogy olyan szintű bizalom alakuljon ki bennem és annyira megismerjek egy férfit, hogy tudjam, hogy akarok-e tőle kapcsolatot, vagy nem, és azt is érezzem, hogy őszinte-e hozzám.


Így akkor is hamar ki tudnám szűrni a hozzád hasonló férfiakat, ha nem működne jól a női intuícióm.

márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
22 hat ez nekem is hamar kuka lenne
márc. 29. 12:16
 24/62 anonim ***** válasza:
91%

Amelyik pasi nem bír ki pár randit a szexig és már első 1-2 randin bepróbálkozik, az nálam úgyis megbukott kapcsolatra, mert akiben ennyi önuralom nincs, az sokáig úgysem lesz hűséges, nem lehet komolyan venni😀


És nem azért váratom, mert ne kívánnám, hanem mert tesztelem, hogy vajon egy kétbites ösztönállat, mint te, vagy érdemes vele tervezni.

márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
7%

22#

A normálisabb férfiak is kiszűrik az ilyen nőket, akik húzzák az agyukat és szórakoznak csak az emberrel. Csak a legszánalmasabb "csicskák" mennek bele ilyenekbe, akiket aztán kedvére irányíthat is a nőci, sok ilyen kapcsolat van.

Egy igazi rendes férfinak viszont szükségletei is vannak, amit vagy megkap egy vele ismerkedő nőtől belátható időn belül (néhány héten belül) vagy elbúcsúzik töle

márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
92%

Soha "nem adom be a derekam"

Harmadik randin meg nem fogok dugni. Főleg olyannal, aki elvárja.

márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
92%

Férfiak be like: amelyik nő hamar ágyba vihető, az egy kva!


Szintén férfiak: ha nem fekszik le velem 5 perc után, akkor egy szendeszűz kva.


Nálad komoly bajok vannak a toronyban😄

márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ez a dolgotok, mi adjuk a pénzt, lakást meg ezeket. Ti meg kenyeztettek minket. Szóval ez egy alap dolog aminek jónak kell lenni. Mit húzzuk az időt 3-4 randinal tovább?
márc. 29. 12:28
 29/62 anonim ***** válasza:
90%

23


Pont erre való a részemről, hogy hamar kuka legyen az ilyen férfi, mivel nem alkalmi szexpartner keresek, nem is kamus gyökereket, akik hazudnak a szándékaikról, és nem is olyan férfikat, akiknek kb. mindegy a nő személyisége, csak nézzen ki jól, és legyen szex a randin.


Nyilván arra is van kereslet, ami te tudsz nyújtani, és biztos sok férfit nem zavar, a partnere minden előtte éveken, évtizedeken keresztül minden férfivel lefeküdt legkésőbb a harmadik randin, de én nem ilyen férfit keresek.

márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
87%
Oké, akkor gyere menjünk el lakást venni nekem meg adj kp-ban 10 milliót, aztán már kényeztetlek is :D
márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!