Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, ti hányadik randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hányadik randin adjátok be a derakatokat?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig olyanok vannak, akik a 3. randin se akarnak dugni.


27F, ennyi idősen már nem tudom mit kell ennyit várni.


márc. 29. 10:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
90%
Te veled még randira se mennék. 😏
márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
9%

27#

Azért ép ésszel belátható dolog hogy van egy "középút" is ami teljesen rendben van, és akkor nem krva az illető. Mondjuk ezt a középutat elég sok nő képes is hozni, nincs is velük ilyen gond.

Az hogy valakinek merőben más elgondolásai vannak ezt illetően az mindkét nemnél gáz, redflag

Első randin nem szokás odadobni magát a nőnek, bár akkor sem feltétlen bajos ha ezt megteszi (nem szerencsés inkább)

Hónapokig húzni a szexet viszont erős redflag. Az ilyeneket szokták néhány fuckboy csak azért is megszopatni (általában szó szerint) Először beadják hogy ők a csicskák akik várnak a nőre, miközben már 8 másik nővel már csinálja a köröket.

Aztán csak kivárja míg rákerül a sor, majd ha megfektette a váratós kis szukát, akkor szépen továbblép

Na az ilyenek megérdemlik

márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
12%
Engem olyan nők izgatnak akik szégyenlősek és/vagy rosszak az ágyban.
márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
90%

Ne etessétek tovább Mórickát.

Itt a tavaszi szünet a susuban, aztán ide jár fel unatkozni.

márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
91%

"akik húzzák az agyukat és szórakoznak csak az emberrel"


Mivel az én hozzászólásomra reagáltál ezzel, úgy érzem, kihívásaid vannak a szövegértéssel.

márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ. Nem igazán az én világom az érzelemmentes szex, és komolyat is tervezek. Azt mondanám egy hónap, de akkor is kényszerből. Ha rajtam múlna, 2-3 hónap lenne, de tudom, hogy addig senki se vár, úgyhogy végig kínlódom hamarabb...
márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim válasza:
0%
Nem értem miért fáj ennyire a nőknek, hogy a szex alap dolog 2 randi után.
márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdemlik meg. Egyszerűen ha valakinek fontos a szex azonnal, minél előbb az keresse máshol. Én nem azért nem dugok rögtön mert direkt váratom a férfit hanem mert ismerkedni akarok és ha kialakul a bizalom akkor dugok. Ha csak szexet akarok még randizni se kell. De ha a parkereses a célom nem fogok mindjárt szexelni.
márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:

Elég gaz ez a gondolkodásmód, nem csoda h nincs pasitok.


Jó hogy nem kell apadektol engedélyt kérni a behatolást a🤡

márc. 29. 12:53
 40/62 anonim ***** válasza:
91%

Elég gáz ez a gondolkodásmód, nem csoda, hogy nem vagy igazi pasi.


Jó hogy valszeg még apádtól kérsz engedélyt, hogy telefonozhass egy kicsit lecke megírása után :D

márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!