Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, ti hányadik randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hányadik randin adjátok be a derakatokat?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig olyanok vannak, akik a 3. randin se akarnak dugni.


27F, ennyi idősen már nem tudom mit kell ennyit várni.


márc. 29. 10:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem próbálkozom a randik alkalmából, várom hogy a nő adjon jelet, hogy szeretné már. Csak utána lépek a tettek mezejére addig, amíg nem is utal rá szóban vagy tettekben addig nem zavarom ezzel.


Ha egy nő eldönti hogy akar sexet, akkor úgy is teremt alkalmat hogy össze bújás legyen "filmezés" vagy le "kési" az utolsó buszt. Nem akarja hogy te aludj a kanapén stb...


Férfi részről nem kell erőltetni mert, sokkal nagyobb az esélye annak hogy a túl kori vagy késői akcióval elrontja a kapcsolatot a férfi. Viszont ha figyelmes figyeli a nőt akkor észre lehet venni az egyértelmű jeleket.

márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy meg ez a dolgotok, mi adjuk a pénzt, lakást meg ezeket."


És hány nőnek vettél már lakást a 3-4. randi előtt, és hánynak azután, hogy már lefeküdt veled?

márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:
nem kell venni, ide költözhet hozzám a mamahotelbol vagy az alberletbol, a legtöbbnek eleg ez, hidd el
márc. 29. 15:18
 54/62 anonim ***** válasza:
100%

53


Ha már ott van nálad a lakásban legalább egy ilyen nő, mert "a legtöbbnek ez elég", akkor miért érdekel, hogy a többi nő hányadik randin szexel???

márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért gáz, ha érzelmek nélkül nem szeretem a szexet és unalmasnak tartom. Most hogy te üríts egy jót, nem fogok akkor pucsítani amikor te akarsz, semmit se nyerek vele...
márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%

Ha mediterrán tengerparti nyaralást tervezek, akkor nem az alaszkai vagy norvégiai szálláslehetőségeket és repülőjáratokat nézegetem.


Ha őrző-védő munkakutyát szeretnék, akkor hiába kínálgatnak ingyen csivavát vagy tacskót.


Ha spanyolul akarok tanulni, nem érdekel német tanfolyam féláron sem.


Ha gyümölcstortát akarok sütni, akkor nem merül fel bennem, hogy brokkolit vagy póréhagymát vegyek hozzá a piacon.


Ha párkapcsolatot keresek, akkor tisztában vagyok fele, hogy olyan férfi, aki legkésőbb a 3. randin a szexre hajt és ezt "elvárható alapnak" tartja, pont úgy nem lenne jó választás számomra, mint egy csivavát hazavinni egy német juhász vagy malinois helyett, és reménykedni, hátha megállja majd a helyét örző-védő szerepben.

márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
0%

Az attól függ milyen kocsival jössz a randira...:D


19/L

márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%
#57: na, még egy incel a "már térdelek is" válasz írója mellé.
márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy meg ez a dolgotok, mi adjuk a pénzt, lakást meg ezeket."


Nem adsz te semmit, te nyomoronc.

Köszike, van pénzem, lakásom is, ilyen meg nem kéne, aki a harmadik randin ingyen prostinak nézi a nőt.

márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy voltam ezzel mindig, hogy minél előbb legyen mert ha rossz, akkor nem is kell erőltetni a dolgot. Meglepődtök, de sok nő nem jó a szexben. Balek, fél, szégyellős stb."


Én meg úgy vagyok vele, hogy még ez első szex előtt derüljön ki, hogy olyna kretén, mint te.

márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!