Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy műcunit hogy lehet belülrő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy műcunit hogy lehet belülről is kiszárítani?

Figyelt kérdés

A következőt írja a használati utasítás annak érdekében, hogy idő előtt ne menjen tönkre, ne ragadjon össze a sok víztől, stb. tehát: Ki kell mosni, szárítani, aztán púderezni hogy megőrizze az uj állagát.De azt nem írja, hogy belűl hogyan szárítom ki? Hiszen ott nem tud kiszáradni, vizes marad, és ezáltal púderezni sem tudom. :o

Tudom hogy ez vicces téma, és biztos lesznek idióta válaszok, és/vagy trollkodóak, de én ezt komolyan kérdezem úgy, hogy a kérdésen még én is mosolygok, de azért tényleg érdekelne hogy

hogyan szárítom ki belűl?


Ha már egyszer van, akkor ne menjen már tönkre rövid időn belül.


Tudom nehéz lesz, de lehetőleg hasznos válaszokat szeretnék, felesleges trollkodást nem, köszönöm! :)


ápr. 3. 17:57
1 2
 1/12 Másnapos Sárkány ***** válasza:
Kitörlöd törülközővel. Vagy kifordítod és úgy törlöd szárazra. Akár hajszárítóval is száríthatod messziről. Nem tudom, jobb ötletek nem jutottak hirtelen eszembe :D
ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fleshlight? Nem fog tönkre menni. Szobahőmérsékleten megszárad magától. Rázd ki, ha magától nem folyik ki belőle a víz.

Púder meg elektromos szárítórúd csak lehúzás. Ha aggódsz a punci állapotromlásától, púderezzed.

Ha tömény alkohollal öblíted át, gyorsabban szárad, főleg radiátoron.

Ha összeragad, akkor az nem túl jó minőségű.

ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem ír olyat hogy fleshligh. Az anyagáról pedig azt írja hogy szilikon.
ápr. 3. 18:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja oké rájöttem hogy a márkát kérdezted, nem Fleshlight, hanem Tracy's Dog. 20 ropi volt.
ápr. 3. 18:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen nedvszivo papírt összetekersz, és beledugod.
ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1:ezek nekem is eszembe jutottak, de nem lehet beledugni ebbe semmit... Hajszárítóra én is gondoltam már ...
ápr. 3. 19:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Kifordítod
ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7: Kifordítom??? Te próbáltál már ilyet kifordítani?
ápr. 3. 20:05
 9/12 Másnapos Sárkány ***** válasza:

#8

Egyik haverom tesójának a párja (én) úgy tudja, hogy ilyenekből általában kivehető a szilikon betét és igen, ki lehet fordítani xd Persze nem tudom hány fajtát gyártanak... :D

ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen ki lehet venni, de ez nem ugy megy hogy csak úgy hipp hopp kifordítgatom :)
ápr. 3. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!