Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy műcunit hogy lehet belülrő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy műcunit hogy lehet belülről is kiszárítani?

Figyelt kérdés

A következőt írja a használati utasítás annak érdekében, hogy idő előtt ne menjen tönkre, ne ragadjon össze a sok víztől, stb. tehát: Ki kell mosni, szárítani, aztán púderezni hogy megőrizze az uj állagát.De azt nem írja, hogy belűl hogyan szárítom ki? Hiszen ott nem tud kiszáradni, vizes marad, és ezáltal púderezni sem tudom. :o

Tudom hogy ez vicces téma, és biztos lesznek idióta válaszok, és/vagy trollkodóak, de én ezt komolyan kérdezem úgy, hogy a kérdésen még én is mosolygok, de azért tényleg érdekelne hogy

hogyan szárítom ki belűl?


Ha már egyszer van, akkor ne menjen már tönkre rövid időn belül.


Tudom nehéz lesz, de lehetőleg hasznos válaszokat szeretnék, felesleges trollkodást nem, köszönöm! :)


ápr. 3. 17:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6: Nem tudom milyen, de hátha mégis megoldható. Konyhai papirtörlöt kb fél métert szorosan összetekersz, és utánna csavarva mintha menet lenne benne, megprobálod nyomva beletekerni. Ahogy papir csavarodik az ad egy merevséget, és esélyes, hogy így mégiscsak beletudod tekerni.
ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azt hittem van erre egy módszer külön, vagy ilyesmi...

Mindenkinek köszönöm! :)

ápr. 3. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!