Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy a barátnőim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőim elfordulnak tőlem a szexuális életem miatt?

Figyelt kérdés

Tavaly óta elkezdtem szexuális életet élni, akkor vesztettem el a szüzességem az akkori barátommal, ekkor voltam 18 éves. Nem sokkal később szakítottunk távkapcsolati problémák miatt. A szex viszont nagyon hiányzott, nagyon megtetszett és azóta eléggé elkapott a hév. Sok egyéjszakás kalandom van, minden hétvégén van benne részem tavaly nyár óta. Már ez se volt szimpatikus a barátnőimnek, hogy minden hétvégén elmegyek egy férfival.


Pár hete viszont egy-két barátnőm azért szakította meg a kapcsolatot velem, mert a fülükbe jutott, hogy milyen perverz dolgokat csinálok férfiakkal. Igazából én azt élvezem, ha szexuálisan kisajátít egy férfi és szeretem minden vágyát teljesíteni, szubmisszív vagyok.


Ebből kifolyólag mindig azzal nyitok, hogy mesélje el, hogy mit csinálna velem szívesen az ágyban. És nagyon be tudok gerjedni attól, ha mindenféle perverz dolgot sorol. Ebből kifolyólag kötöztek már ki, elfenekeltek, többször volt részem anális szexben, pisiszex is volt már többször, meg kakiszex is. Ez a két legutóbbi dolog jutott a barátnőim fülébe és többen ezért elhagytak közülük. De miért nem értik meg azt, hogy mi esik jól nekem, miért nem örülnek neki, hogy élvezem az életem. Bennem van a hiba vagy a barátnőim nem voltak igaziak, ha ilyenért elhagynak? Lehet, hogy nem túl egészséges pisit inni vagy kakival játszani, de semmi bajom nem volt még ebből, miért kell ezért elfordulni tőlem? 19/L



ápr. 18. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Magánügyed hogy mit szeretsz a szexben, (ha törvénybe nem ütközik) a barátnőknek semmi közük hogy téged mi izgat. Én nem foglalkoznék velük a helyedben.
ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Csak emiatt nem hagynálak el.
ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Oltári kamu. 1 év után eljutottál a kakiszexig, egyéjszakásokban ráadásul. Persze, Pistike. Verd csak tovább.
ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
65%

Kár erről velük beszélni!

Kár "bevallani", nem rájuk tartozik.

Legyél sejtelmes, ne mondj semmire semmi konkrétumot, se igent, se nemet!

"Ugyan már! Honnan hallottátok, ejnye-ejnye!

ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
64%

Meg aztán, ha nem értik meg, akkor nem értik meg, ennyi.

Lehet, hogy eljött az ideje, hogy szétváljanak az útjaitok és már ne legyetek igazán jó barátnők.

Változtok, ahogy egyre inkább felnőtté váltok.

ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
40%

"Ugyan már!

Honnan hallottátok, ejnye-ejnye!"

ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Kezdeném azzal, hogy jól kinyalnálak.
ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Persze csak amikor kiderült számukra, akkor nem tudtam így improvizálni annyira meglepődtem hogy tudnak róla. Az egyik férfi akivel voltam ismeri őket és ő árult be
ápr. 18. 14:15
 9/17 anonim ***** válasza:
Barátkozz pasikkal, mi jobb fejek vagyunk.
ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Keress egy domot, megnevel, használ, s hallgatsz róla parancsra


Dom ffi

ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!