Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy a barátnőim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőim elfordulnak tőlem a szexuális életem miatt?

Figyelt kérdés

Tavaly óta elkezdtem szexuális életet élni, akkor vesztettem el a szüzességem az akkori barátommal, ekkor voltam 18 éves. Nem sokkal később szakítottunk távkapcsolati problémák miatt. A szex viszont nagyon hiányzott, nagyon megtetszett és azóta eléggé elkapott a hév. Sok egyéjszakás kalandom van, minden hétvégén van benne részem tavaly nyár óta. Már ez se volt szimpatikus a barátnőimnek, hogy minden hétvégén elmegyek egy férfival.


Pár hete viszont egy-két barátnőm azért szakította meg a kapcsolatot velem, mert a fülükbe jutott, hogy milyen perverz dolgokat csinálok férfiakkal. Igazából én azt élvezem, ha szexuálisan kisajátít egy férfi és szeretem minden vágyát teljesíteni, szubmisszív vagyok.


Ebből kifolyólag mindig azzal nyitok, hogy mesélje el, hogy mit csinálna velem szívesen az ágyban. És nagyon be tudok gerjedni attól, ha mindenféle perverz dolgot sorol. Ebből kifolyólag kötöztek már ki, elfenekeltek, többször volt részem anális szexben, pisiszex is volt már többször, meg kakiszex is. Ez a két legutóbbi dolog jutott a barátnőim fülébe és többen ezért elhagytak közülük. De miért nem értik meg azt, hogy mi esik jól nekem, miért nem örülnek neki, hogy élvezem az életem. Bennem van a hiba vagy a barátnőim nem voltak igaziak, ha ilyenért elhagynak? Lehet, hogy nem túl egészséges pisit inni vagy kakival játszani, de semmi bajom nem volt még ebből, miért kell ezért elfordulni tőlem? 19/L



ápr. 18. 13:50
1 2
 11/17 anonim válasza:
12%
Nem magánügy és fejezd be a szabados szexet, hitbelileg is bűn, házaságig várnod kéne, meg látod így nehezen lesz tartós a kapcsolat. Tedd tisztává életed van újrakezdés
ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Neked kell megértened hogy ne mondd el nekik, senkinek semmi köze hozzá.
ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok 23/l
ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hiába nem mondtam el az egyik pasi beszámolt nekik részletesen, még arról is, hogy a számba kakilt. Nincs benne szégyenérzet, hogy ezt így elmondta nekik. Nyilván amikor közölték velem annyira megilletődtem, hogy nem tudtam letagadni és látták rajtam, hogy igaz.
ápr. 18. 16:56
 15/17 gabor49 ***** válasza:
igy van magánügyed aki ettől elfordul tőled soha nem volt igaz barát
ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 TENGEERPICI válasza:
Az élet olyan amilyenné Te magad teszed. Ne csodálkozz rajta aha a normálisak elfordulnak tőled. Szép lassan minden normális elfordul tőled. Úgy bánnak veled ahogyan Te bánsz másokkal. Ha még eddig nem tanultad meg akkor majd megtanulod. Csak szóltam! TENGERPICI 2024.04.19.
ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne mondd el nekik, az aktuális partneren kívül senkinek semmi köze hozzá!
ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!