Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavarna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna a vérpénisz, szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Nekem lankadtan nagyjából 6-7cm a péniszem, nem túl méretes. Nagyon nagy hidegben kisebb is lehet, 5-6cm körül. Álló helyzetben viszont 17cm is lehet. Az utóbbit nem szégyellem, de a lankadt valtozatát igen, például ha le kéne vetkőzni egy lány előtt, vagy egy öltözőben. Mert én eddig bárkiét láttam (nem vagyok homokos), annak sokkal méretesebb volt lankadtan, szemmértékkel nagyjából 9-11cm. Vagy esetleg srácok, akiknek hozzám hasonlóan vérpéniszük van, ti hogyan vagytok vele? Okozott kellemetlenséget? Mondjuk teszem ezt a lány benyúlt a nadrágotokba, és elnevette magát ilyesmi.

máj. 13. 02:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem fontos... Mindig húspéniszű férfiakkal voltam, aztán találkoztam a párommal, akinek vérpénisze van. Semmi gond nem volt sosem, nem nevettem ki, semmi ilyesmi. Ez eszembe se jutna tulajdonképpen. Állva tökéletes és ez a lényeg.
máj. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lankadtan a legkevésbé sem érdekel az, hogy mekkora. Ne parázz ilyeneken.

27N

máj. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi információt nem hordoz számomra, hogy lankadtan mekkora.
máj. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb ugyan ekkora. Senkit nem érdekel.
máj. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kaland, akkor úgyse látja lankadtan. Ha kapcsolat akkor meg tökmindegy.

Páromé talán még annál is kisebb és sose zavart. Amikor komplexusosan megemlíti mindig mondom hogy majd felizgatom akkor jó nagy lesz. Még tetszik is hogy sokkal sokkal nagyobbra nő mint alap

máj. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb ekkora, mereven valamivel hosszabb. Fiatal hülyegyerek koromban olyan fogadásokat nyertem az öltözőben a nagyfiúk ellen. Heteroszexuálosak voltunk amugy mind :D legalábbis tudtommal.


A nők sokszor nem is látják teljesen puhán az aktus előtt, de egyáltalán nem titkolom, természetes hogy így alakul a dolog.


Meg amúgy az enyémnek annyira csúnya ráncos a bőre, a makkom is olyan szottyadt mint a mazsola, hogy abból azért lehet sejtenu hogy igencsak vérpéniszről van szó. A húspénisz meg nem ráncod annyira, de gondolom ezzel nem mondok újat.

máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6vagyok csak ez lemaradt.


"Mondjuk teszem ezt a lány benyúlt a nadrágotokba, és elnevette magát ilyesmi."


Egyrészt nem fordult még velem ilyen, másrészt - és ez a fontosabb - ha egy lánnyal már szexeltem akkor tudja hogy mekkora vagyok, ha meg még nem szexeltem vele és úgy matat a gatyámban akkor vagy állok mint a cövek, vagy pedig nem is engedem hogy fogdosson. Vagy neked nem áll fel ilyen helyzetekben? :D mert az tényleg kicsit gáz, de a vérpénisz nem az

máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
AZ agyad és a gondolkodásod az nagyon zavarja a csajokat.
máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a vérpéniszt. Szeretem látni ahol megkeményedik a kezem alatt.
máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is Dávid szobor jellegű lankadtan.

Lankadtan 6cm állva meg 17 de jó eres és ezt sokan szeretik. Szinte lüktet.

Alkalmi helyzetkor mindig azért már állt annyira hogy ne legyen kellemetlen.

Kapcsolatba meg megszokott volt hogy ha nincs helyzet akkor kicsike.😂

máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!