Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegnap reggel voltam az...

Tegnap reggel voltam az edzőmnél edzeni, és gugolásnál rossz helyre raktam a rudat, a nyakamat és a kulcscsontomat nyomta, akkor nem vettem észre. Ma nagyon fáj, lázas vagyok és hányingerem van. Lehet H megnyomta a csigolyát?

Figyelt kérdés
Pont ott fáj ahol van egy kis púp a gerincemben, tehát eleve ott gyengébb volt. Tegnap este kezdtem rosszul lenni.mit tegyek?
márc. 27. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Az edzőt azonnal cseréld le. Mégis hogy hagyhatta higy rossz helyre tedd?! Menekülj!

Lehet ettől a fájdalom és a fájdalom okozhat lázat

márc. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Igazi profi az edződ.🤦‍♀️🤦‍♀️
márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

"mit tegyek?"


Cserélj edzőt, ha nem vesz egy olyat észre, hogy hol van a rúd..

márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk közben köhögök meg hasmenésem is van, szval lehet egy vírus, de úgy êrzem magam mint akit nyakon vertek a rúddal...


Igen én is félek hogy mi lesz legközelebb, mert talán ezt most még megúszom ennyivel...


De olyan jónak tűnt és mindig megszívom velük...lassan kezdek azon gondolkozni hogy feladom a kondizást...

márc. 27. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Influenza idoszak van baszki azert vagx brtrg nem mert nyakad nyomta

Nem hulye az edzo azert mondta mert ugx kell. Annyi hogy hatul lapockad ossze kell nyomni es akkor a csuklyas izmod oda tomorul es azon van a suly nalam ez puha parna hozza lehet masnal aki csont bor annak nincs sehol se ilyen resz akkor mire rakod? Csontra

Hatul azert is huzod ossze a lapockad hogyminel feszesebb legyen a hat izom meg mindenhol feszesnek kell lenni es egyenesnek

Ha csak ra teszed az gatya de az edzo nem fog igy beszelni veled o csak nezz teged es mondja magaba “ez az ember hatya”

Ga edzot cserelsz annal tobb ember latja mennyire gya sz vagy sztem eleg 1 nel beégetni magad

Ilyenekkel ossze rakni ilyen logikatlan dolgokat xdd a sok hulye meg “menekulj” kesz kabaré vagytok occskosok

márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen szivacsos rúdra csatolható cucc. Én ilyet használok, mert nekem sem bírja a kemény rudat a nyakam guggolásnál.


[link]

márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Legminimumabb amit egy edzo csinal hogy figyeli a helyes vegrehajtast. Minden mas ezutan jon. Ha ez sincs meg akkor keress mást. Sok a kókler sajnos
márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!