Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha vékony vagyok, akkor már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vékony vagyok, akkor már nem kellek szexre a pasiknak?

Figyelt kérdés
Mostanában egy csomó olyan kérdés van, milyen gázok a vékony lányok, nincs mit rajtuk fogni stb. Nos speciel nekem genetika, h vékony vagyok, nővéreim, anyukám is az, rengeteget eszem, imádok is enni mégis vékony vagyok és nem azért, mert halálra fogyózom magam. akkor az ilyen lányok már visszataszítóak, vagy mi van? 19L
2011. márc. 22. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

írj privátot,mutatsz képet,őszintén elmondom a véleményem.

24/ff

2011. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát nem éppen így van. de mi van, ennyire szexelni akarsz?:P
2011. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk fiúknak nemcsak a külső számít. Nekem is jobban bejönnek az olyan lányok, akiken van mit fogni, de sokkal inkább választanék egy normális modellalkatú lányt, mint egy bunkó v buta husisabbat. Ha pedig összejövök vkivel, akkor egyértelmű h ő kell szexre is :)
2011. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, csak álszenteskednek a lányok, a fiúk meg jó dolgukba már nem tudnak mibe belekötni. Biztos akik írnak, sportosak, fittek, netalántán kigyúrtak. Kétlem..
2011. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is elég vékony vagyok úgyhogy hozzám nem is illik másfajta lány
2011. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor jöjjetek össze, mint két kicsi lego.
2011. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mostanában a teltebb modellek a divatosak, na nem azért mert szebb lenne, csak sokkal jobb ha egy nő egy hasonló nőt lát a címlapokon vissza. Ez amúgy emberfüggő, van aki a vékonyt, kövéret és az elefántot szereti. Én pl. vékony, modell alkatú nőket részesítem előnyben, de ha nincs ló jó a szamár is, ahogy tartja a mondás. :) Szóval NEM!
2011. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem kifejezettem a vékony lányok tetszenek.

Nem is értem hogy jön be valakinek egy kövér nő.

2011. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hét csontos meg csupa csont és bőr csajok nem jönnek be ha van +5 kg az nem akkora baj én inkább ezt mondanám
2011. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha a saját csontos hátsósd kéne kutyapózba elkapni rájönnél hogy az igenis fáj ha 1 bőrzsákba lévő csontkupac ütközik a medencéddel
2011. márc. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!