Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 21 évesen normális a naponta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen normális a naponta maszturbálni? És a guminőt érdemes kipróbálni, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:

1.) Teljes mértékben.

2.) Még nem merült fel bennem az ötlet!

2011. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak az a dúrva, hogy mostanában egyre jobban kívánom a recskázást, van úgy, hogy napjában többször is kiverem.

1-2 éve (19 éves korom körül) meg volt úgy, hogy csak hetente 1-2x igényeltem. Van így akinek így változik szintén. És, ha igen, miért van ez?

2011. ápr. 2. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Azok a hülye hormonok... Azért!
2011. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lefeküdtél már valakivel?
2011. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én az igazi nőt javaslom, jobb mint a recskázás. hosszabbantartó hatása van.
2011. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az itthon kapható guminők rohadt gagyik. Én inkább spórolnék és beruháznék egy komolyabbra:


[link]

[link]

2011. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 33 vagyok, és nem igen csökkent az igényem. Ha lenne barátnő, akkor nyilván kevesebbszer, de ennek hiányában... A te korodban meg pláne normális.
2011. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ohh ez tök normális, a barátnőm a szexet heti 2-3 alkalommal kivánja. Én napi 2 alkalommal. Hihetetlen... Szóval a napi 2 recska nálam is meg szokott lenni ált.
2011. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 coexis válasza:
guminőt..... felesleges. Semmire nem való! Mintha egy felfújható gumi matracot basznál.... Inkább olvas újságot és van benne a hirlapokban a társkeresés részen olyan hogy pl: Igényes ápolt magyar lány párját keresi meg hasonlók.... nah ez egy Prosti de nem olyan igénytelenek mint az utcai rokonjaik. Keres egy jót hívd fel, beszéljétek meg és inkább ott próbálkoz. Hidd el sokkal jobb az élő mit a gumi.... ;)
2011. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!