Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A leg magic-ről vélemények?...

A leg magic-ről vélemények? Kinek hogy vált be? Mennyi időbe telt míg meglátszott az eredmény, és naponta mennyi ideig használta? A Csala-varázs teával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
legmedzsik... meg csalavarázs tea... édesf@szom... Miért nem tudtok ingyen futni, vagy sokat sétálni, és mellette rendesen táplálkozni??????? Lusta népség...
2009. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak én vagyok az aki így vélekedik rólad: Az ilyen komikra nem vagyunk rászorulva
2009. dec. 30. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
A leg magic az inkább nőknek való,én használgattam,e nem éreztem semmit. Szerintem többet ér,ha gugolok. A leg magic viszont olyan izmokat is megdolgoztat,amit egyébként nehéz. Lehet jó,de ez csak hosszú távon derül ki. Csala-varázs teát nem ismerem.
2010. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Egyetértek az elsővel. Ne haragudj, de ez szánalmas. Hogy bedőltök a tv shopnak meg a hasonló szaroknak, de elmenni futni meg diétázni az már túl nehéz és nincs hozzá elég akaraterő...

A Leg Magic-tól izmosodsz, magyarul a hájad alatt nő az izom. Diéta nélkül egyre nagyobb lesz a combod.

2010. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Akkor most kapsz egy értelmes válasz is :D... először is, fusson ingyen? a centis jégen? ha meg semmit nem tudsz a leg magicről akkor senki nem kiváncsi a véleményedre. És ezek tartják magukat okosnak...

Szóval, én naponta 3x más fél-2 percet (a 2 perc már húzós:D) edzettem rajta, kb 2 hónapig és azóta nem kell használjam:P eltüntette azt amit kellett :D

2010. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan jöttök a hülyeségetekkel, hogy menjen el mindenki futni... Hát közlöm, én pl mindent megcsinálok inkább, csak futni ne kelljen.

Fulladok, nem kicsit. Van túlsúlyom, de amikor nem volt, akkor is fulladtam. Nem mindenki bírja.

A Leg Magic-ről meg kedves első hozzászóló úgy beszélsz, mintha valami lenne, amibe bele kell ülni, nem kell csinálni semmit, és úgy várja tőle az ember a fogyást...

Azon is kell mozogni, ha valaki lusta, akkor az nem próbálkozna azzal sem...

2010. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En leg trainert kaptam. Az annyiban külömbözik a Leg Magic-tól hogy a pedálokon lehet növelni az ellenállást gumiszalagok segítségével.Nem vagyok kezdő az otthoni edzésben (előtte egy évig csakis fenékgyakorlatokkal, lábemelgetéssel meg laza diétával 15 kilót fogytam)de ráállva két perc után éreztem hogy ez idáig a legjobb. Kardio edzésnek inkább veszek egy szteppert. Szivesen mennék kocogni is de ahol lakom se a közbiztonság se a közlekedés biztonság nem a legjobb.Sajnos ha nem akarom hogy molesztáljanak, elüssenek vagy épp megtámadjon valami kóbor kutya futás közben(mindegyikre volt már példa)kénytelen vagyok otthon maradni és ilyen "hülyeségekkel" edzeni.
2014. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!