Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem szexelek. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexelek. Nem kéjnőre vágyom hanem egy hasonló gondolkodású nőre. És nem is itt akarom megtalálni. Csak kiváncsi vagyok mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok. 3 éve szexeltem utoljára. Nagyon akarok egy testet egy barátot egy társ nőt akivel szeretkezhetek. Mult héten olyan masszázst kapott tőlem egy ismerős nő társam, hogy azt mondta, hogy nagyon régen érzett ilyen kellemes masszázst, pedig folyamatos nemi élete van. Egyszer szexeltem életemben eddig, ami egy otromba kaland volt. De az ágyban jártas hölgy is csak azt súgta, hogy ezt tanítani kéne. Ezek szerint értek a testhez. Miért nem talál meg akkor? Tényleg nem akarok barátnőt, hiszen eddig 3 vacak vívódásos kapcsolatom volt. Csak egy nővel, barátnővel szeretkezni stresszoldásként és önbizalom növelésként, nem kell több.
2011. ápr. 3. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a testhez értesz, az kevés. Attól nem lesz barátnőd :) A lélekhez kell érteni ;) Anélkül úgyse kapod meg a testét, hacsak nem valami lotyó...


(Most meg majd jön a sok bunkó, hogy a pénzszerzéshez kell érteni, mert a nőket márpedig csak az érdekli!:D)

2011. ápr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dettó. Egy közös fejbelövés? :)
2011. ápr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez a gond leginkább csak a lélekhez értek. Az egóhoz nem. A mohó egóhoz nem. Tudom, hogy a szeretet ott csírázik mindenkiben, de a terpeszkedő egó ezt elnyomja. Rossz fiúkat akarnak a nők, zsetont, kirakatot, akrobatikus szexet orbitális péniszekkel, ami megér egy orgazmus színlelést.
2011. ápr. 3. 00:51
 4/10 anonim ***** válasza:
most jelentkeznék nálad, de azt hiszem inkább rajta leszek hogy rendbe hozzam amit elbsztam a párommal
2011. ápr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát legyél rajta. A változás bennünk van, de a tudatos önblokkolás is. A barátnő számomra most csak fölösleges megosztás lenne. Vannak barátaim akiknek mindent el tudok modnani. Vannak szeretteim is. A testi szerethetpség hiányzik, elegem van már a lélekbábáskodásból, és az állandó vip páholy a "Hogyan rohadnak meg körülöttem a kapcsolatok és dönti az embereket szagtalan szingliségbe"

5 felvonásából.

Állat akarok lenni. Megteremteni a nőt a lelkét az ágy nászi szentélyén. Mi ebben a viszolyogtató? Itt a tavasz :)

2011. ápr. 3. 01:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Túl intelligens vagy. A legtöbb ember nem gondolkodik el ennyire magas szinten, és gyakorlatilag semmilyen véleménnyel nem rendelkeznek. Az ösztöneik irányítják őket (szex, evés, pénzköltés). Ezzel, hogy ennyit agyalsz rajta, "túlértékeled" a szexet. Egyszerűen csak csináld, ne gondolkodj rajta. Tudom nehéz megállni, ha ez egód erős, és mindig hallod a hangját. Hagynod kéne h kicsit az id-d irányítson... :)
2011. ápr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mnejek oda 10 nőhöz és egy általam megfelelőnek vélt pillanatban, (nem a bkvn, vagy földhivatalban) tudassam vele hogy szexelni akarok vele, tudom hogy nincs senkije nekem sincs. Nem fogok kérkedni veled, de szükségem van az érintésre, az illatra, az érzésre és figyelek rád is és amit kapok tőled azt adom vissza, hogy nem kicsit jól érezzük magunkat? Ezt mondjam? Vagy mondj egy szituációt hogyragadjam achilleszén az egót és ontsam ki a szexualitásom? vagymi..
2011. ápr. 3. 01:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ennyire állatiasan gondoltam... Nem tudsz egyszerüen összeszedni vmi kiscsajt? Bárhol össze lehet akadni vkivel. Buli, közös ismerős, melóhely, akármi... Lefeküdnél vele azt kész. Vagy hivatásossal esetleg?
2011. ápr. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

zavarban vagyok már a nőknél. Pedig nem volt rám jellemző de kb 3 éve az. Nyílásaikra, szeder ajkukra, tejtermékdús kebleikre gondolok, miközben májterízű beszélgetésben elegyedek velük és néha szórakoztatok, de már ezt is unom.

No mit vettél a butikba? (leolvasztanám a textilt rólad a kályhacsövemmel.


Jaj hát voltunk a plázába H&M.. (hmmmm igen ennélek én midnenhogyan)


Nem tudok figyelni rájuk máshol vagyok képmutatásos merev fos az egész. Nem azt kérdezem amit valójában akarok. És a megrendszabályozott egom meg kikészül és lelketlennek érzem magam, vagy csak puszta léleknek test nélkül.

Semmi mélység nincs bennem csak megfogalmaztam a krónikus önbizalomhiány mivoltját

2011. ápr. 3. 01:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neked szeretet és szex kell.Ahogy leírtad a vágyaidat,érződik belőle,hogy nem csak használni akarod a saját és más testét,és kielégülni fizikailag.Neked bizony kell a lelki támogatás is.Nincs önbizalmad,egyetlen szexuális élménytől pedig tapasztalt sem vagy.Döntsd el mit akarsz,kielégülni fizikailag is és lelkileg is fejlődni,vagy pedig tapasztalatot szerezni és orgazmust.Az egyik tovább tart a másik pedig pillanatnyi örömforrás.Mindegy melyik kell,neked kell érte tenned.Ismerkedni,eljárni szórakozni,sportolni,társaságba,bármi.Csak emberek közt kell lenni.
2011. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!