Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a meleg szerelem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a meleg szerelem az sosem lehet olyan jó mint a nem meleg?

Figyelt kérdés

azt olvastam hogy csak egy lánnyal lehet átélni az igazi szerelmet. ez igaz? mert én most szerelmes vagyok egy fiúban fiú létemre, és nagyon szeretem. de akkor lehet ha lányba lennék, még erősebb lenne? vagy hogy van ez?


14/f


2011. jún. 10. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Ezt én úgy ismertem, h igaz szerelem csak két férfi között lehet - legalábbis az ókori görögök szerint. Viszont öcsém az más világ volt, homárnak lenni nem túl funny manapság (hál' Istennek), szóval szerintem próbálj meg inkább kevésbé divatos lenni és a csajokkal kezdeni.
2011. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
igen
2011. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
bal*aszság :D
2011. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Niky emo girl válasza:
100%
szerintem nem igaz sőt állítólag még tovább is maradnak együtt mert 1férfi jobban tudja hogy mi kell egy férfinak...
2011. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
oh, akkor jó. csak furcsa volt hogy ezt mondták. de akkor hülyeség. remélem mi örökké együtt leszünk. 
2011. jún. 10. 22:03
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy férfi jobban tudja, hogy mi kell nekem (férfinak), akkor gondolom azt is nagyon jól tudja, hogy nekem nő kell. :-)
2011. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
majd megtapasztalod. addig ne higgy semmit. azt szeretsz akit tudsz, úgy ahogy tudsz, ez egyéntől és nem nemtől függ. szerintem
2011. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Niky emo girl válasza:
100%

utolsónak igaza van :) amíg a szived követed addig biztos nem hozol olyan döntést amit megbánhatsz :) és nehalgass azolra akikbe 1cseppnyi tolerancia se szorult :) cssak a saját és a szerelmed érzéseivel törődj :)

figyelj van 1ismerősöm 14éves kora óta van együtt fiu létére a pasijával mát 8éve együtt vannak és még mindig imádják egymást :)

2011. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
akkor van remnény:) csak az a baj hogy ő nem szeret fényképezkedni, áés kevés képem van róla és rólam együtt:(
2011. jún. 10. 22:33
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

hol hallottad ezt a marhaságot?

nemtől független az, hogy milyen egy párkapcsolat. vannak folyton veszekedő, egymáshoz nem illő heteró és meleg párok is, és ugyanúgy, stabilan évek óta együtt lévők is, azonos vagy különneműek is. :)

ismerek 12 éve szeretetből együtt lévő két férfit, illetve férfi-nő párost is.


viszont:

a folytonos titkolózás, mások beszólogatásai, a feszültség könnyen meg tudnak mérgezni bármit - szóval nem érdemes feszengened rajta, a lényeg, akárkivel vagy, akárkit szeretsz - szeressetek boldogok lenni, akarjátok is. és kész. :)

2011. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!