Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért élnek nemi életet azok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élnek nemi életet azok, akik azt se tudják, hogy hogyan lesz a gyerek?

Figyelt kérdés
"ujjtol,tárgyaktol, a sperma átmászik az egész ruházaton..." stb
2008. márc. 2. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés!Szerintem azt hiszik hogy ha már testileg érettek rá akkor lelkileg is.Én is sokszor megdöbbenek a kérdéseiken,és ilyesztő hogy már szexelnek.De sajnos ilyen világban élünk,és ahogy látom ez egyre rosszabb lesz.
2008. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Mert szexelni jó. :-)

Ahhoz, hogy erre rájöjjön az ember, nem kell tudnia, hogy hogyan lesz a gyerek.


Amúgy a szülők és iskolák dolga a felvilágosítás, márpedig tudjuk milyen ember szülők vannak, gyerekük tudatlansága az ő hibájuk.

2008. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én még csak 20vagyok,de már sajnos mondhatom,h "ezek a mai fiatalok".itt is nagyon kemény dolgokat írnak.sztem csak vagánykodni akarnak,v nem tudom.az én gyerekem már 7évesen akarja majd kezdeni?azt tuti nem,mert szétverem.:-)

sajnos ez tényleg egyre rosszabb,egyre korábban kezdik.

2008. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 150 évvel ezelőtt a testi és a társadalmi érettség közel egy időbe esett. A lányok olyan 15-16 évesen kezdtek menstruálni, és olyan 16-17 évesen mentek férjhez. Közben tudták hogy a wszextől van a gyerek és hogy a "megesett" lányokat lenézi a közösség. Sőt hozzátezsem, akkor még azokat a pasikat is lenézték, akik gyereket csináltak de cserben hagyták a lányt.


Ezzel szemben most 10-13 évesen kezdenek menstruálni a lányok, de 20 alatt nem nagyon mennek férjhez. Inkább 25-30 évesen. Nézd meg, az akkori 1-2 évből lett vagy 15 év. Na emiatt van az, hogy egyre vacakabb az erkölcs. Közben ugye van fogamzásgátló, óvszer, 72 órás tabi. Tehát jó eséllyel védekezhetnek a gyermekáldás ellen is. Vagy végső esetben a gyereket örökbe is adhatják vagy elvetethetik. Vagyis a következmény is kevesebb.

2008. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
oszinten szolva en sem ertem.de nagyon remelem hogy csak viccelnek!
2010. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!