Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tetszenek az emo fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek az emo fiúk annak ellenére hogy tutira hetero vagyok?

Figyelt kérdés

Volt már 10 csajom. De mégis, ha ránézek egy olyan lányos emo srácra kb ugyan azt érzem mint ha egy aranyos csajra néztem volna. pl elmennék vele randira, meg egyet táncolni valamerre, meghívnám egy cukrászdába, stb.... ez mi a fenéért van?:S idáig nem volt, csak egy fél-háromnegyed éve van.


(10 csaj alatt nem azt értem hogy mind a 10 el le is feküdtem, csak 2 vel, a többi az nem jutott el oda, de jó pár hónapos kapcsolatok voltak ezek is.)


18f


2011. szept. 30. 20:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Van hogy nekem tetszik egy férfi izmos teste, szép arca, szeme, stílusa, és jó nézni, de mindez csak esztétikai érték! Szexuális vágyak egy parányit sem kelt! Szóval én heterónak érzem magam.

Viszont amit te leírsz az inkább homo dolog! Az emo-sok többsége nagyon buzłsan néz ki és ocsmányul is! Elég csak a kfc tomira gondolni, vagy a többi nyomorék haverjára! A tokió hotelos transzvesztiták is inkább idegesítőek mint szépek, mert nem tudom eldönteni h fiúból operálták nővé, vagy fordítva, de hogy megragadt félúton az biztos!!!

Szerintem te minimum bi vagy!

2011. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 IQnindzsa ***** válasza:
Mert nem vagy tutira hetero. Ennyi. Kénytelen leszel elfogadni a tényt ,hogy minimum Biszex vagy.
2011. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nagybaj hogy nincs iylen hogy heteroszex, homoszex és hogy biszex?!.


[link]

2011. nov. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kicsit kanosabb vagy az átlagnál és kész.
2011. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ja és ez "18f" - nem csoda a te korodban.


De Kinsey sem hülye.

2011. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
hiddelnekem megeri kiprobalni :D imadom az emo fiukat de lanyokatis es nemerdekel mitmondtok nagyon jo fiuval is. Proband ki legf kiderul h tenyleg hetero vagy e
2011. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!